Test laku na nehty NYC

8. dubna 2011 v 14:52 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Zdravím Vás! Dneska jsem si pro Vás připravila test laku od NYC, v odstínu 264 Lincoln Square Lavender. Lak si můžete koupit v drogériích Rossmann, stojí tuším 30Kč nebo 40Kč, už ani nevím.Jako první bych se trošku zmínila o lakování. Lak se lakuje hodně dobře. Barva je výrazná a krycí už po jedné vrstvě, ale já mám poslední dobou trošku lakovací mániii, takže dávám vrstvy dvě. Štěteček mi taky vyhovuje, je tak akorát, docílíte s ním tvar, který na svých nehtech potřebujete. Lak zaschne hodně rychle, první vrstva je suchá už po 5minutách a jde nanést vsrtva druhá, která zaschne taky rychle. Já ji nechávám zasychat čiště z opatrnosti asi 15min, ale lak je suchý už asi po 10minutách. Pokud přetáhnete (což já vždycky) a chcete lak odlakovat z nehtového lůžka nebo polštářku korekční tyčinkou nebo tyčinkou do uší namočenou v odlakovači, jde to taky super.Laku nemám vlastně vůbec co vytknout. Když sem si ho kupovala, tak víceméně jenom ze zvědavosti a abych otestovala novou řadu kosmetiky. Ale příjemně mě překvapil ve všech ohledech: barvou, lakováním, trvanlivostí vzhledem k jeho ceně, prostě super! Lak jsem lakovala v neděli odpoledne, jak už jsem psala, ve dvou vrstvách. (fotka nahoře)Druhý den lak vypadal úplně stejně jako po nalakování. Nikde se neodloupnul, neodřel se. Dělala sem běžný věci, nic extra.Třetí den byl lak trošku odřený ze špiček nehtů od toho jak člověk bere věci do rukou. Ale pořád vypadal hodně dobře, žádné významné odloupnutí.Čtvrtý den se mi lak odloupnul především z palce a z prostředníčku. Na ostatních prstech držel hezky. Ale myslím,že je pořád ucházející.

Pátý den sem bohužel zapomněla lak vyfotit a uvědomila jsem si to, až když jsem si lak odlakovala. Lak už byl celkem dost odlouplý a jelikož sem šla k doktorce, tak musel dolů.

Celkové zhodnocení: Lak je prostě jedním slovem super! Určitě ho všem doporučuju! Lak není vůbec drahý a na nehtech vydrží, narozdíl od laků od Essence podle mě. Takže určitě jdete do něj!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 K K | 29. srpna 2011 v 21:23 | Reagovat

Ahoj, moc se ti omlouvám, ale bez dovolení jsem si vypůjčila jednu tvou fotku tohoto laku na svůj blog, kde jsem ale samozřejmě uvedla source:)

jsimandarinka.blogspot.com

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama