What's in my iPod

15. května 2011 v 14:48 | by_Jitulikaaa |  Články
Původně jsem chtěla udělat recenzi na oční stíny, jenomže venku je tak škaredě a zataženo, že by se mi nepodařilo vyfotit pořádný fotky. Takže jsem se rozhodla, že udělám článek o muzice kterou mám ráda a na čem teď 'ujíždím'. Nemá to sice nic společnýho s kosmetikou, ale myslím, že se tím něco málo dozvíte o mě a taky třeba objevíte nějakou novou muziku.

Takže všechny svoje oblíbená alba mám nahraná v iPodu ze kterého poslouchám hudbu nejčastěji. Pokud se k tomu nedostanu během dne, tak každý večer před spaním určitě (jinak totiž neusnu). A na cestách je to nezbytný pomocník.


Momentálně ze všeho nejvíc poslouchám Natalii Kills a její CD The Perfectionist. Podle mě přináší něco nového, není to jenom další popová zpěvačka, která zpívá o blbostech a o věcech, které necítí. Nejvíc se mi líbí písniška Love Is a Suicide.
Jako další také zpěvačka, a to Jessie J s albem Who You Are. Líbí se mi o něco víc když zpívá naživo. Dává do toho hodně svých emocí, které nejsou ze studiových nahrávek slyšet. A mimo jiné má vždycky úžasné líčení ve svých klipech!
Do třetice další zpěvačka, Adele, která má podle mě nejlepší hlas! Vždycky když ji poslouchám, tak mám na zádech husí kůži. Na to že je jí 21let má úžasně vyspělý hlas. A je to holka jak má být, krev a mlíko. Její písničku Someone Like You bych dokázala poslouchat celý den dokola. A také zazněla v mém nejoblíbenějším seriálu Grey's Anatomy.
A ještě nesmím zapomenout na Lenku. Je to australanka, ale už podle jména je jasné, že má české kořeny.
A poslední ze zpěvaček holčina, co si říká I Blame Coco, je to dcera Stinga.
Ze zpěváků mám ráda Cee Lo Greena, hlavně jeho písničku Cry Baby.
Dále Brandona Flowerse, je to zpěvák skupiny The Killers, kterou mám taky ráda.
Ještě se musím zmínit o Bruno Marsovi. Jeho písničku Grenade naprosto miluju, ale dám vám sem klip k písničce The Lazy Song, který mě vždycky rozesměje a zvedne náladu! Jednoduchý ale originální nápad.
Z kapel mám hodně ráda Coldplay a docela dost mě štve, že sem nešla na jejich koncert, když hráli v Praze. Ale snad zase někdy přijedou.
Dále miluju kapelu One Republic. Zpěvák a textař Ryan Tedder je geniální! Jeho texty mě vždycky dostanou. A nemusí je zpívat zrovna on. Třeba jeho text Hallo pro Beyonce musí dostat každého!
A abych nezapomněla na české vody a háje, zmíním se o kapele Kryštof. Poprvé jsem je slyšela na festivalu a pak už to jelo... Byla jsem na jejich turné po aulách vysokých škol, na turné k jejich albu Jeviště, druhý ročník festivalu kde hráli a samozdřejmě jsem si nemohla nechat ujít jejich turné po kinech. Richar Krajčo je geniální a taky moc milý člověk.

Tak to by bylo zhruba v kostce všechno (na co jsem si teď vzpomněla). Samozdřejmě že toho poslouchám mnohem víc. Jenom hudba mi zabírá v počítači asi 30GB. Ale myslím že článek je už tak dost dlouhý a se vším vás zatěžovat nebudu. Snad vás aspoň něco zaujalo. Co za hudbu rádi posloucháte vy? Dáváte přednost cizím kapelám, zpěvačkám, zpěvákům nebo těm českým?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama