Červenec 2011

Essence: 50's Girls Reloaded - Translucent Loose Powder

30. července 2011 v 15:48 | by_Jitulikaaa |  Pudry,tvářenky,bronzery
Limitka 50's Girls Reloaded obsahuje i transparentní pudr v jednom odstínu, a to 02 Ahoy! Transparentní pudr jsem ještě nikdy neměla, takže jsem se rozhodla že ho vyzkouším. Balení obsahuje 8,5g, což mi přijde docela málo. Ale ceně 80Kč to asi odpovídá...


Nové obsazení Sexu ve městě

28. července 2011 v 22:13 | by_Jitulikaaa |  Články
Dneska jsem narazila na internetu na informaci že se pomalu připravuje nový film Sex ve městě - prequel. Film má být inspirován knížkou Deníky Carrie B. a odehrává se v době, kdy Carrie přijela poprvé do New Yorku. Já seriál Sex ve městě miluju, doma mám všechny díly na DVD a mohla bych se na něj dívat pořád dokola. Proto mě hodně zaujal a taky překvapil výběr hereček pro mladší verze Carrie, Samanthy, Charloty a Mirandy.


Essence: 50's Girls Reloaded - I'm A Marine Girl

28. července 2011 v 20:55 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Další lak na nehty ze současné limitky Essence v odstínu 03 I'm A Marine Girl. Krásná tmavá námořnická modrá, s jemným shimmerem. Moje fotky mi dneska přijdou jakoby zastřené, barva je ve skutečnosti o dost hezčí. Tak buď mám špatný foťák nebo ruce... Usmívající se

Laky mají tentokrát 15ml, což je oproti minulým limitkám a i lakům ze stálé nabídky docela velký nárůst na objemu.

Lak má plochý štěteček, pracuje se s ním dobře. Samotný lak mi taky žádné problémy nedělal, lakuje se prostě dobře, bez problémů. Schnutí je taky rychlé a navíc plně kryje už v první vrstvě! Já jsem ale zvyklá dávat dvě, takže jsem je dala i tentokrát, ale bylo to celkem zbytečné, protože lak kryje opravdu hned v první vrstvě. No ale zvyk je železná košile...

K laku nemám dneska asi víc co říct. Modrou barvu miluju a tahle je opravdu krásná! Takže pokud jste taky na modrou, určitě si ho pořiďte.

Detail

Essence: 50's Girls Reloaded - Ahoy! + Essence - Circus Confetti

27. července 2011 v 21:47 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Zdravím,
oba dva laky v tomto článku jste už tady mohli vidět, takže o nich nebudu zbytečně vykecávat. Bílý lak je ze současné limitky 50's Girls Reloaded v odstínu 01 Ahoy!, kryje ve dvou vrstvách a efektový lak ze stálé nabídky v odstínu 02 Circus Confetti. Tahle kombinace se mi líbí ještě víc než se třpytkami v odstínu 06 Edward.

Ve stínu


E.L.F. - Paletka 32 stínů

26. července 2011 v 22:06 | by_Jitulikaaa |  Oční stíny
Zdravím Vás,
dneska bych Vám chtěla ukázat paletku od E.L.F.u, celý její název je STUDIO Paletka stínů pro nekonečné množství líčení. Tohle všechno se mi nechtělo cpát do nadpisu, proto jenom Paletka 32 stínů. Paletku mám v odstínu Everyday Classics, k dispozici jsou ještě další dvě varianty. Je z limitované edice, ale ještě je pár posledních kousků a můžete je koupit tady: http://www.elfkosmetika.cz/. Paletka stojí 99Kč, což je pro mě nádnerná cena za tolik stínů.


Essence: 50's Girls Reloaded - Ahoy! + Essence - Edward

23. července 2011 v 20:15 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
První lak z nové kolekce Essence. Tuhle kombinaci jsem měla v plánu nalakovat už dávno, ale chyběl mi bílý lak. Takže když kolekce dorazila, bylo jasné že bílý lak koupím. Perfektní kombinace bude určitě i s Circus Confetti, kterou mám v plánu později. Tohle lakování se mi hodně líbí!

K samotnému bílému laku jménem Ahoy!. K barvě nemám co dodat. Prostě čistě bílý lak. V první vrstvě docela pruhoval, ale druhá vrstva to spravila a lak byl super. Štěteček je plochý a oproti ostatním štětečkům od Essence širší. Konzistence je podle mě docela vodová, stíkal mi do záhybů u kůžičky, i přesto nebylo lakování nijak hrozný. Schnul rychle.


Shopping rewiev 8

21. července 2011 v 23:39 | by_Jitulikaaa |  Shopping rewiev
Do drogérií Rossmann v těchto dnech dorazila nová limitka a to 50's Girls Reloaded. Na tuhle limitku jsem se hodně těšila, ale trochu mě zklamalo, že k nám nedorazila limitka You Rock! v které jsem měla taky zálusk na pár kousků. Tak třeba dorazí později...

Tato kolekce obsahuje pět odstínů laků na nehty (39,90Kč), troje stíny (59,90Kč), oboustranný štětec (39,90Kč), dvě rtěnky (54,90Kč), tři odstíny tužek na oči (29,90Kč) a transparentní pudr (79,90Kč).
Řekla bych že tahle kolekce se Essence hodně povedla a ceny jsou v přijatelných mezích.

E.L.F. - Golden Bronzer

19. července 2011 v 6:41 | by_Jitulikaaa |  Pudry,tvářenky,bronzery
Hezké úterý přeju!
Další super výrobek od E.L.F.u, který kvalitou podle mě neodpovídá jeho směšné ceně 79Kč, ale tím líp pro nás, zákaznice. Opět k dostání na českém e-shopu http://www.elfkosmetika.cz/. Bronzer má luxusně vypadající černé balení, dost odolné,ale je na něm vidět každý otisk prstu. Balení je poměrně velké. Přes celou vrchní část je zrcátko v kterém se krásně uvidíte. Bronzer je ještě chráněn plastovou fólií. Já mám odstín Golden, můžete si vybrat ještě odstín Warm a Cool.


E.L.F. - Super Glossy Lip Shine SPF15

18. července 2011 v 14:14 | by_Jitulikaaa |  Lesky na rty
Zdravím Vás,
jako první bych se Vám chtěla omluvit že jsem dlouho nepřidala článek, ale sešlo se to teď tak že na blog mi nezbyl žádný čas. Ale raději zpět k dnešnímu článku.

Do E.L.F. kosmetiky začínám být blázen s každým novým výrobkem čím dál tím víc. Dneska bych se chtěla znímit o lesku na rty Super Glossy Lip Shine SPF15. Stojí 35Kč a koupíte ho na http://www.elfkosmetika.cz/. Lesk je skvělý na léto, protože má SPF15 a tak ochrání vaše rty před sluníčkem.NYC - Flat Iron Green

13. července 2011 v 16:40 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Tentokrát asi ne zcela letní barva, ale já jsem na ni měla zrovna náladu a v dnech kdy jsem tento lak nosila ji reprezentoval úplně přesně. V lahvičce to je tmavě zelená barva, ale na nehtech působí skoro až černě. Ale na to, že je to takto tmavá barva, cítila jsem se v ní hodně dobře.
Jak už jsem psala, lak má tmavě zelenou barvu. Snažila jsem se ji zachytit na fotkách, ale jelikož jsem fotila pouze mobilem, nejsem si jistá jestli se mi to úplně povedlo.
Lakování bylo naprosto bez problému, myslím že je to tentokrát (snad) i vidět na fotkách, protože lak mám pouze na nehtu a ne všude okolo na kůžičce. Štěteček je plochý a pracuje se s ním dobře. Lak by byl krycí už v první silnější vrstvě, ale já jsem dala dvě slabší. Schnutí laku je rychlé. Bez odření mi vydržel 4 dny, takže jsem při ceně laku 30Kč hodně spokojená i s výdrží.
O čem se ještě musím zmínit je odlakování. Čekala jsem od takhle tmavé barvy, že půjde špatně dolů a bude zalízat za nehty a všude možně jinam. Ale jaké bylo mé překvapení. Takhle dobře se mi ještě žádný lak neodlakovával, ani světlé barvy. Na všech deset nehtů mi stačil jenom jeden vatový tampónek a nehty byly krásně čistě odlakované. Dlaší plus pro tenhle lak.