Srpen 2011

Catrice - Modern Muse: Khaki Perry

29. srpna 2011 v 19:50 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Tento lak je z kolekce od Catrice a jmenuje se Modern Muse. Ještě stále si můžete věci z ní koupit v Rossmannu. Musím se přiznat, že ač jsem se na kolekci docela těšila, po příchodu ke stojanu mě ani jeden výrobek na první pohled nezaujal. Řasenku s dvojím kartáčkem jsem si koupila zrovna v Oriflame, linky tolik nepoužívám a ke krémovým očním stínům moc velkou důvěru nechovám...
Takže jsem si vybrala nakonec jeden lak na nehty v odstínu 680 Khaki Perry v domnění, že lakem se nedá nic zkazit...


Shopping rewiev 10, aneb Essence výprodej Vol.2

29. srpna 2011 v 18:50 | by_Jitulikaaa |  Shopping rewiev
Tak mi to nedalo a dneska jsem zašla znova do Rossmanna ještě něco dokoupit z výprodeje. Regál v tomto Rossmannu už hodně probraný, ale měla jsem spadeno hlavně na broskový lak a ten jsem ulovila.


Shopping rewiev 9

27. srpna 2011 v 18:14 | by_Jitulikaaa |  Shopping rewiev
Nějak ztrácím svou kontrolu nad nákupem kosmetiky! Ale odolejte naskladnění e-shopu E.L.F. a výprodeji Essence v Rossmannu, kdy všechno z výprodeje stojí 29,90Kč. No a výsledek je takovýto...


Essence: 50's Girls Reloaded - rtěnky

23. srpna 2011 v 21:20 | by_Jitulikaaa |  Rtěnky
Poslední kousky v podobě rtěnek z limitky od Essence. Rudá rtěnka je v odstínu 01 Back To The 50's a druhá oranžová je v odstínu 02 I'm Sailing.


Essence: 50's Girls Reloaded - Eyeshadow Brush

15. srpna 2011 v 19:46 | by_Jitulikaaa |  Oční stíny
Tento oboustranný štěteček na oční stíny můžete taky najít v současné kolekci Essence. V pátek jsem byla v Rossmannu a dokoupila jsem si ještě druhý.


Essence: 50's Girls Reloaded - You're A Heartbreaker (stíny)

14. srpna 2011 v 19:11 | by_Jitulikaaa |  Oční stíny
Limitovaná edice od Essence 50's Girls Reloaded obsahuje také duo očních stínů ve třech barevných variantách. Podle mě v každém duu stínů je krásná světlá barva, ty bych si vzala všechny tři, ale nemohla jsem si vybrat z tmavých stínů - je to vždy nějaký odstín modré barvy. Nakonec jsem si vybrala odstín 02 You're A Heartbreaker.


Beyoncé - Live at Glastonbury 2011 + Info

9. srpna 2011 v 21:43 | by_Jitulikaaa |  Články
Beyoncé naprosto miluju! Podle mě v současnosti není komplexnější zpěvačka, která by bez chyby zazpívala jak krásnou baladu, tak r'n'b, blues a snad i všechno ostatní. Navíc úžasně tancuje a každé její vystoupení srší energií. A je taky důkazem toho, že ke slávě stačí umět opravdu 'jenom' zpívat a nepotřebuje kolem sebe každý den nový skandál, aby o vás někdo napsal. Tohle její vystoupení na anglickém festivalu v Glastonbury mě naprosto dostalo, pouštím si ho pořád dokola. A jenom doufám, že se svým dalším turné zavítá opět i k nám!


Essence: 50's Girls Reloaded - Back To The 50's

9. srpna 2011 v 21:24 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Poslední lak na nehty z kolekce 50's Girls Reloaded který jsem koupila v odstínu 02 Back To The 50's. Je to sytá rudá barvička, která kryje už v první vrstvě. Já lakovala vrstvy dvě. Schnutí opět rychlé, štěteček výborný. Aplikace také bez problémů. Problém byl opět u odlakování, rudá pustila všude okolo a prsty jsem měla rudé celé, nejenom nehty. Výdrž laku ve slušném slavu 4dny. Nevím jak přesněji tuhle rudou specifikovat, vidím v ní nějaký podtón barvy, ale nejsem si pořádně jistá jaký... Možná modrou? Vstávám teď každý den do práce v 3:45 takže večer moje oči už prostě a jednoduše nefungují... :-)
Závěrem bych řekla, že všechny laky z téhle limitky k nákupu s čistým svědomím doporučuju!


Essence: 50's Girls Reloaded - You're A Heartbreaker

3. srpna 2011 v 20:11 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Dnes třetí lak z limitky od Essence v odstínu 05 You're A Heartbreaker. Tenhle lak jsem původně v obchodě nechala, ale nakonec jsem se pro něj vrátila. Je to lak šedé barvy, ale vidím v něm i základ zelené a snad i modré barvy. Lak obsahuje stříbrný shimmer, který je viditelný i na nehtech. Lakování opět absolutně bez problémů. Konzistence super. Štěteček je oválný a krásně se s ním pracuje. Zasychání rychlostí blesku a to především díky tomu, že lak kryje už v první vrstvě! A ano, jsem zvyklá lakovat dvě, ale tentokrát jsem naschvál nechala jenom jednu a jsem spokojená. Z laků v téhle limitce jsem prostě a jednoduše unešená. Palec nahoru Essence! Mrkající

Omluvte prosím moje 'jeté' špičky nehtů, ale nedostala jsem se k focení hned první den, fotila jsem až den třetí, tak aspoň víte jak lak po třech dnech nošení vypadá. Usmívající se