Beyoncé - Live at Glastonbury 2011 + Info

9. srpna 2011 v 21:43 | by_Jitulikaaa |  Články
Beyoncé naprosto miluju! Podle mě v současnosti není komplexnější zpěvačka, která by bez chyby zazpívala jak krásnou baladu, tak r'n'b, blues a snad i všechno ostatní. Navíc úžasně tancuje a každé její vystoupení srší energií. A je taky důkazem toho, že ke slávě stačí umět opravdu 'jenom' zpívat a nepotřebuje kolem sebe každý den nový skandál, aby o vás někdo napsal. Tohle její vystoupení na anglickém festivalu v Glastonbury mě naprosto dostalo, pouštím si ho pořád dokola. A jenom doufám, že se svým dalším turné zavítá opět i k nám!Jinak bych se vám ještě chtěla omluvit, že nepřidávám články tak často jako dřív. Od 1.srpna chodím do práce a je to zatím všechno takové hektické. Vstávám v 3:45 a když přijedu domů tak jsem tak utahaná, že na nic jiného už prostě sílu nemám. Pomalu si ale začínám zvykat a fungovat normálně, takže tohle přechodné období brzo zmizí a už nebudu spát během dne s otevřenýma očima. Usmívající se

Taky jste si už určitě všimli, že všechny komentáře podléhají mému schválení. Kdo komentuje slušně, i slušnou kritiku uveřejním, nemá se čeho bát a nemusí tohle vůbec řešit. Kdo ale píše kritiku plnou sprostých, ohavných a urážlivých slov (mám na mysli hlavně jednu mistryni ze Slovenska) u mě nepochodí! Je konstruktivní kritika a kritika za účelem člověka jenom bezdůvodně urazit.
A nyní vzkaz pro onu slovenskou dámičku: Pořád čekám na jméno té knížky! Pokud sis ještě nevšimla, já jsem z České republiky a platí se u nás v korunách, nikoliv v eurech, takže je mi po nich prd, stejně jako tobě po korunách! A klidně komentuj dál, alespoň se můžu bavit nad tvou ubohostí!

Všem ostatním přeju pokud možno pěkný zbytek týdne a o víkendu snad alespoň na dva dny letní počasí! Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adel Adel | E-mail | Web | 9. srpna 2011 v 23:31 | Reagovat

Tohle jsem sledovala živě, B je úžasná a jednoduše ji miluju, i povahově, i když její hlas je můj sen.
A její Sex On Fire bylo úchvatné. Až tu bude zase, tak si ji rozhodně nechci nechat ujít! :)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama