Září 2011

Essence: Natventurista - You're My Dragonfly, Sugar!

29. září 2011 v 21:28 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Dnes pro Vás mám další lak z Natventuristy od Essence, v odstínu 01 You're My Dragonfly, Sugar!. Lak bych popsala jako tělový až světle broskvový s krásnými malými stříbrnými šupinkami. Barva sama o sobě by asi nebyla natolik zajímavá, nebýt právě těch šupinek.


Essence: Natventurista - Chirp, Chirp!

28. září 2011 v 19:33 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Podle mě nejpovedenější lak z celé limitky Natventurista od Essence v odstínu 04 Chirp, Chirp!.


Maybelline - the One by One Volum' Express Mascara

28. září 2011 v 17:28 | by_Jitulikaaa |  Řasenky
Konečně jsem se dostala k dlouho slibované recenzi na řasenku One by One od Maybelline. Od doby co jsem si ji koupila si s ní řasy maluju každý den a jsem z ní nadšená!


Essence: Natventurista - Barefoot Through The Moss

25. září 2011 v 14:00 | by_Jitulikaaa |  Oční stíny
Máme tu stíny ze současné limitky od Essence v odstínu 01 Barefoot Through The Moss. Jsou smíchány především ze zlatého stínu se zeleným stínem. Oba dva stíny jsou smíchány nerovnoměrně a v každém kusu jinak. Takže si můžete nanést více zlatého stínu, více zeleného nebo je oba dva smíchat dohromady. Výsledná barva je taková špinavá zlatá, což se mi moc líbí. Stíny jsou třpytivé.


Essence: Natventurista - Mother Earth Is Watching You

23. září 2011 v 23:46 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Zdravím Vás všechny,
na úvod dnešního článku bych se chtěla omluvit, že jsem se dlouho neozvala. Ale byla jsem celý týden nachlazená a neměla jsem na nic moc energii a venku bylo taky škaredě, takže by ani nebylo nic z fotek... Dneska ale konečně vysvitlo sluníčko a to jde hned všechno líp. Usmívající se

Určitě jste už minimálně na blozích postřehli, že v Rossmannu se začla prodávat nová limitka od Essence s názvem Natventurista. Musím říct, že tahle kolekce se mi osobně hodně líbí a pokládám ji za jednu z hodně povedených.


Shopping rewiev 11 - Ostravské nákupy

18. září 2011 v 19:40 | by_Jitulikaaa |  Shopping rewiev
Pěkný nedělní večer přeji!
Zase jsem musela jet v pátek do Ostravy, vyřídit něco ve škole. Když mi přišel dopis, byla jsem pěkně vytočená. Celý den dovolené v háji a kvůli ničemu... No ničemu, v indexu mám asi 13 nových razítek, paní na studijním, co snídala nad ostatními indexi, jsem věnovala jeden autogram a mohla jsem jet domů. Tak jsem si řekla, že když už jsem v Ostravě, navštívím pár obchodů. Usmívající se

V DM drogerii jsem si pořídila bezejmený lak na nehty od Maybelline v růžové barvě (připomíná mi cukrovou vatu), novou řasenku od Maybelline - The One by One (měla jsem na ni poloviční cenu díky slevové kartičce) a vyhlazující bázy pod make-up od Dermacolu v dvojnásobném objemu za stejnou cenu.


Nyní je blog i na Facebooku

17. září 2011 v 23:05 | by_Jitulikaaa |  Články
Rozhodla jsem se založit k blogu Facebook, aby jste měli případně lepší možnost sledování nových článků nebo možnost mě kontaktovat. Najdete mě tam jako beautyfashionnails.

Pokud mě nebudete moct najít přímo na facebooku, použijte odkaž výše v článku, odkaz z Oblíbených odkazů na levé straně blogu nebo klikněte na beautyfashionnails v záhlaví blogu.

Dneska docela lituju toho, že jsem si založila blog právě tady a ne třeba na blogspotu - ale dřív jsem ho neznala. Na blogu prostě není tolika možností, jako například sledování blogu - proto alespoň ten facebook. Pro zatím jsem se rozhodla celý blog nepřesouvat, protože bych přišla o zveřejněné články a těch by mi bylo líto.

To je asi všechno co jsem chtěla v tomto článku říct. A na závěr otázka: Jste spokojeni se založením stránky na facebooku?

Essie - Turquoise and Caicos

17. září 2011 v 22:40 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Tento lak určitě hodně z vás zná. Je to lak od Esiie v odstínu Turquoise and Caicos a před časem byl v prodeji s časopisem InStyle.


Luxury Beauty Box - aneb zklamání na entou

15. září 2011 v 22:24 | by_Jitulikaaa |  Články
Když jsem u jedné blogerky objevila, že se u nás chystá Beauty Box, hned jsem ho s nadšením objednala. Podle obrázku na stránkách http://www.luxurybeautyguide.cz/cs/beauty-box/, (kde můžete i objednat) měla v balíčku přijít micelárka od La Roche Posay a řasenka od Burjois. Balíček je posílán na dobírku za 139Kč.

Dlouho se nic nedělo, jiným blogerkám začínaly balíčky chodit, tak jsem si myslela, že mě už nepřijde vůbec. No přišel dneska, ale možná by bylo lepší, kdyby nechodil. Takové zklamání jsem už dlouho nezažila. Micelárka nikde, řasenka nikde... Vzorečky a slevová kartička do Fann ano, ale to je všechno vedlejší. Místo micelárky a řasenky ubohý vyschlý mini vzorek řasenky Estée Lauder... Blogerkám, které sleduji micelárka i řasenka přišla. Ale na facebooku Luxury si na stejný problém, jako mám já stěžovalo více holek.

Už jsem psala mail na Luxury, ale pochybuju že se dočkám nějaké nápravy. Mají později rozesílat nějaké tělové mléka, ale po tom mi je už celkem prd... Tělových mlík mám doma dost a stejně je použiju jednou do roka.

Jsem prostě strašně moc zklamaná a dneska na více optimistický článek prostě nemám...Essence - Bronzing Blush + štěteček

14. září 2011 v 21:24 | by_Jitulikaaa |  Pudry,tvářenky,bronzery
Vím že vás teď zásobuju jenom články o Essence, ale já tuto značku zbožňuju. Podle mě vzhledem k cenám je kosmetika hodně kvalitní a některé výrobky dokonce předčí svoje dražší konkurenty. A navíc je dostupná v drogerii.

Na závěr jsem si tedy nechala dva výrobky, které mě ve výprodeji nadchnuly nejvíc. Je to bronzer a tvářenka v jednom a štětec na pudr nebo tvářenku.