Listopad 2011

Co bych chtěla od Ježíška z kosmetiky... (+ malé zamyšlení)

30. listopadu 2011 v 18:47 | by_Jitulikaaa |  Články
... ale určitě to nedostanu, pokud si to časem nekoupím sama. Mrkající

Už strašně dlouho toužím po (nebojím se použít) legendární paletě od Urban Decay - Naked Palette. Zamilovala jsem se do ní hned co sem ji poprvé uviděla ve videích na YouTube. Tyhle odstíny stínů jsou přesně podle mého gusta a nikdy jich nebudu mít dost a neomrzí mě. To, že ji nemám přičítám jen a pouze svojí neschopnosti/lenosti zařídit si PayPal... Ale snad jednou se rozhoupu. S vyplazeným jazykem


Catrice - Big City Life: Sydney

27. listopadu 2011 v 21:19 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Lak v odstínu C03 Sydney je (pokud to náhodou nevíte, o čemž pochybuju) z limitky Big City Life. Když jsem byla minulý týden v Rossmannech, ještě jí měli všude dostatek.


Essence - Blue Addicted

26. listopadu 2011 v 23:15 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Tenhle lak jste už u mě na blogu mohli zahlídnout v nějakém dost minulém shopping rewiev. Pak jsem ho ale vzala a dala jsem ho ke všem ostatním ještě nenalakovaným lakům a zapomněla na něj. Poté jsem na ostatních blozích znovu objevila jeho krásu, např. tady, tady nebo tady, kde jste ho už určitě viděli i vy. Tenhle lak je ale tak krásný, že se o něm musím zmínit i já.


Shopping rewiev 17 - China Glaze a Essence

25. listopadu 2011 v 17:59 | by_Jitulikaaa |  Shopping rewiev
Po delší době se opět hlásím. Je to teď všechno poněkud hektické, skoro nic co mám v plánu nestíhám a ještě je před Vánocemi a já nemám ani jeden dárek. No, minimálně na tom budu muset zapracovat určitě. Jak jste na tom s dárky Vy? Už máte nakoupeno nebo jste taky ještě ani nezačli?

Nicméně i v tomto zmatku jsem si našla chvilku a objednala jsem si laky od China Glaze, jelikož mi přišel slevový kupon, no a nechte tam ty krásný laky!
Po dvou dnech přišel z internetového obchodu další mail, že mají slevovou akci na vybrané laky. První jsem byla pěkně naštvaná, ale po zjištění, že jsem buď já nebo v obchodě zaměnila jeden lak (ten co jsem nejvíc chtěla) jsem objednala znova. Navíc jsem chtěla i Ruby Pumps, do kterého jsem se zamilovala u sonidla.
Zmiňovaný internetový obchod se jmenuje Hairbeauty a najdete ho tady. Akce na nějaké odstíny ještě probýhá. Mají laky i ze současných kolekcí, tak to omrkněte. Usmívající se


Snow Globe mě v lahvičce překvapil nejvíc, nečekala jsem, že bude až tak krásný. Už se nemůžu dočkat, až ho s nějakým lakem navrstvím.Po skoro každodenním oblíhání Rossmanna jsem se konečně i já dočkala limitky Vampire's Love od Essence. No a jelikož jsem se na tuto kolekci opravdu hodně těšila a když jsem před ní konečně stála v obchodě a na všechno unešeně hleděla, nechala jsem box s limitkou po mém nákupu poloprázdný.


China Glaze - Sexy in the City

19. listopadu 2011 v 21:21 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Dneska jsem objevila složku plnou nafocených laků ještě z léta na kterou jsem úplně zapomněla. Takže o fotky na nějaké lakové příspěvky je na čas postaráno. Usmívající se Jako první bych vám chtěla ukázat lak od ChG v odstínu Sexy in the City. Spousta z vás ho asi dobře zná. Mě na něm zaujal v první řadě název, je to tak blízko k Sex in the City, že ano. Smějící se A v druhé řadě jeho modrá barva.


Shopping rewiev 16

15. listopadu 2011 v 20:14 | by_Jitulikaaa |  Shopping rewiev
Na poměrně dost blozích už slečny či paní píší recenze na upírskou kolekci od Essence, tak jsem se i já plna očekávání a nadšení vypravila do tří Rossmannů a po upírech ani vidu ani slechu. V prvním Rossmannu prázdný foch a v dalších dvou Rossmannech měli krémy na ruce, tak jsem vzala samozdřejmě všechny tři. Mám z nich radost a jsem ráda že je mám, ale už chci sakrblé tu upírskou kolekci!!! (náznak menšího vymrčovacího návratu do dětských let). Jak je na tom Rossmann u vás?


Catrice paletky Berlín a Sydney

13. listopadu 2011 v 21:31 | by_Jitulikaaa |  Oční stíny
Po řádném testování paletek z limitky Big City Life od Catrice jsem tu s jejich recenzí, aby jste se mohli případně pro nějakou z nich rozhodnout, pokud ji už nemáte doma. Usmívající se Já mám paletky Berlín a Sydney.


Shopping rewiev 15

12. listopadu 2011 v 21:28 | by_Jitulikaaa |  Shopping rewiev
Dnešek byl opravdu náročný den. Vypravila jsem se do olomoucké Olympie s cílem konečně si koupit zimní bundu a když se mi ji podařilo sehnat za 900Kč místo obvyklých 2000Kč až 4000Kč mohla jsem se trochu rozšoupnout. Usmívající se Vyrazily jsme s mamkou v osum ráno vlakem a vrátily jsme se v sedum hodin večer. A tak mám opět skoro po výplatě a do další je celý měsíc a to mám ještě pokoupit vánoční dárky... No nic.

Dneska vám ukážu jenom kosmetiku, až na jednu vyjímku mi všechno došlo a musela jsem koupit nové balení, a bižuterii. Oblečení se mi už fotit nechtělo. Nevinný


Maybelline: mini Colorama - no name

11. listopadu 2011 v 21:46 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Tento pastelově růžový lak jako jediný z celé řady mini Colorama nemá žádné označení odstínu. Nevím jestli to je naschvál nebo chyba ve várce, ale tenhle odstín 'kontroluju' už docela dlouho a v několika drogériích a ještě ani v jedné jsem tento lak neobjevila s názvem odstínu. Ale konec konců, důležitější je lak samotný...


Nejoblíbenější kosmetika za měsíc ŘÍJEN

7. listopadu 2011 v 20:23 | by_Jitulikaaa |  Nejoblíbenější kosmetika
Opět trochu později, ale přece. Usmívající se Tenhle měsíc pro mě bylo docela těžké vybrat nejoblíbenější věci za celý měsíc, protože kromě věcí, které používám pravidelně už i několik let, jsem všechno ostatní střídala skoro každý den. Nakonec jsem vybrala 5 věcí, které jsem používala hodně, oblíbila jsem si je a chtěla bych se vám o nich krátce zmínit.