Co bych chtěla od Ježíška z kosmetiky... (+ malé zamyšlení)

30. listopadu 2011 v 18:47 | by_Jitulikaaa |  Články
... ale určitě to nedostanu, pokud si to časem nekoupím sama. Mrkající

Už strašně dlouho toužím po (nebojím se použít) legendární paletě od Urban Decay - Naked Palette. Zamilovala jsem se do ní hned co sem ji poprvé uviděla ve videích na YouTube. Tyhle odstíny stínů jsou přesně podle mého gusta a nikdy jich nebudu mít dost a neomrzí mě. To, že ji nemám přičítám jen a pouze svojí neschopnosti/lenosti zařídit si PayPal... Ale snad jednou se rozhoupu. S vyplazeným jazykemKdyž to vezmu podle času, kdy jsem danou věc objevila, tak jako druzí jsou v pořadí štětce od real Techniques, která navrhla Samantha Chapman, což je starší ze sester pixiwoo.


A jako poslední tu mám tvářenku od Benefitu, která se jmenuje Hervana.Snad si jednou splním svoje současné kosmetické sny a k těmto věcičkám se dostanu.

A úplně na závěr dotaz. Když byste organizovaly bowling a poté pokec pro čtyři kamarádky, od začátku jako dámskou jízdu a jedna z kamarádek vám první sobotu napsala, že nemůže protože hlídá malou sestru, co by jste udělaly? Já jsem jí napsala, že nevadí, obvolala všechny zbylé kamarádky a i s rezervacemi všechno přesunula na další sobotu, rozuměj, tuhle sobotu. Ale dneska mi ta stejná kamarádka napíše, že sebou dotáhne kluka, protože s ní přijede na víkend a nechce ho nechat doma. Kdyby se neviděli týden, neřeknu půl slova. Ale oni spolu žijí, vidí se každý den a proto sem jí napsala, že se mi to moc nelíbí a že to bylo plánováno jako dámská jízda... Následovalo samozdřejmě okamžité uražení dané 'kamarádky'.
Proto se ptám, sem nenormální já, že sem jí napsala že se mi to nelíbí nebo je nenormální ona, když se to kvůli ní poprvé přesune a podruhé chce dotáhnout svýho kluka?

A jaký máte názor na slečny, které s klukem takzvaně zblbnou a úplně všechno a všechny hodí za hlavu, i kamarádky ze školky a nedojdou si bez přítele sami už ani na wc? Nebo jste taky takové a takovýto jev je normální?
Já doufám, že tohle se mi nikdy v budoucnu nestane a pokud ano, přijďte mě prosím rovnou odstřelit!

Dejte mi vědět Váš názor v komentářích, tohle by mě opravdu zajímalo!!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cherry Cherry | Web | 30. listopadu 2011 v 19:47 | Reagovat

Já myslím, že se ti to nelíbí právem. (Mně by se to také nelíbilo!) Předpokládám, že ta kamarádka a její přítel jsou dospělí, a tak by neměl být problém, aby se ten její přítel jeden večer dokázal zabavit sám?

2 sonidlo sonidlo | Web | 1. prosince 2011 v 17:52 | Reagovat

Mně spíš připadá, že kamarádka se té akci chce z nějakého důvodu vyhnout. Poprvé (s tím hlídáním) jí to nevyšlo, protože jste to přesunuly, a podruhé to zkusila se svým klukem a možná doufala, že jí řeknete, ať teda nechodí, že to zvládnete samy. Nic bych jí dál nepsala a sešla se jen s ostatními. Ozvat se může kdykoli sama. Jinak to, že někdo se svým přítelem tak zblbne, je možná v prvních letech vztauhu normální, ale záleží na lidech :)

3 trb trb | Web | 1. prosince 2011 v 19:42 | Reagovat

napadlo mě přesně to samé, co sonidlo, že se tomu chce kamarádka vyhnout. a nevím moc, co ti poradit. kdysi se mi to stalo s mojí nejlepší kamarádkou. naprosto zblbla do kluka a na všechny a všechno ostatní zapomněla. dokonce to došlo tak daleko, že jsme třeba měly domluvené, že půjdeme do kina na to a tehdy. takže já jsem čekala na srazu a ona nepřišla, vymluvila se, že má moc práce. no a po týdnu se vrátila celá nadšená, že byla v kině na tom filmu s tím klukem. přeberme si to, jak chceme. výsledkem je ovšem to, že ona je s tím klukem už deset let a já jsem s ní nemluvila už osm let.

a teď ti rozhodně nedávám radu, jak na to, ale já už teď mám pravidlo třikrát a dost. takže pokud se na mě někdo takto vykašle dvakrát, tak to pořád beru a nedělám z toho vědu. pokud to je už potřetí, tak ten "vztah" prostě z mé strany utnu. nevolám, nic nenavrhuji, nic neřeším. ani po zkušenostech vlastně nic nečekám... protože je to dost smutné, ale většinou se mi ten člověk sám od sebe neozve. no a tímto to slavné "kamarádství" končí.

4 evie evie | Web | 1. prosince 2011 v 20:18 | Reagovat

drzim palce, aby sa ti tieto skvosty dostali do ruk, pre mna je ta licenka novinka este som ju nevidela ani o nej nepocula:)

5 L. L. | 1. prosince 2011 v 20:41 | Reagovat

ode dneška existuje dokonce i naked palette 2! já po ní taky toužím od té doby, co jsem ji poprvé uvidla, přesně tyhle barvy mám ráda.. mít je obě, to by bylo panečku :D
jinak to s tou kamarádkou.. něco podobného se mi taky stalo.. kamarádka si našla přítele, hrozně se změnila a úplně se izolovala od ostatních a upoutala se na něho.. a ještě říkala, že my jsme se změnili, což není pravda.. takže tak :)

6 beautyfashionnails beautyfashionnails | Web | 1. prosince 2011 v 21:28 | Reagovat

Cherry: ano, oba dva jsou dospělí, tedy alespoň věkově...

sonidlo a trb: já sem o tom dneska musela celý den přemýšlet a rozebírat to ze všech stran, prostě mi to nedá. a taky mě to napadlo...do hlavy jí nikdo nevidí.ale faktem je, že ona má nějaký problém pokaždé.jednou nemá peníze (poté si něco drahého koupí), má psát plno seminárek do školy, který musí v pondělí odevzdat (poté se prokecne, že je má odevzdávat mnohem později), výmluva na malou sestru není nic nového pod sluncem, už nemohla jít ven kvůli oparu, náhlé nemoci... když se na to člověk podívá takhle vcelku, tak s tím vymlouváním vám musím dát za pravdu.a teď si řikám, proč sem to jenom neviděla dřív a vždycky ji nějak omluvila a všechno sem zařizovala podle ní.a opravdu všechno, ona nikdy nezařídila ani jednu akci.ale asi sem to jenom nechtěla vidět, protože mi hodně pomohla v jedné vážné situaci a já ji brala jako svou nejlepší kamarádku. tímhletím činem mi už ale pro ni došla všechna loajalita a trpělivost, a že sem jí na ní vyplýtvala hodně, a už ji nebudu vůbec kontaktovat, jak si psala trb. číslo na mě má, mail má, facebook má - tak se může kdykoliv ozvat ona, ale popravdě si myslím, že to neudělá. což bude jenom potvrzení faktu, že to opravdu nebyla nejlepší kamarádka.
PS: kontaktovat ji budu muset beztak naposledy já, protože už skoro rok má mou knížku o 50stranách, kterou už musí mít přečtenou i pozpátku a tu jí opravdu na památku nenechám! což teď tak přemýšlím je taky divná věc, nevrátit rok půjčenou věc... nebo ne? :-(

evie: díky, snad jednou ano. já sem ji zatím viděla jenom u temptalie

L.: no super! hned si ji jdu najít, ať se tou krásou pokochám!
no kdyby mi teď řekla, že ona je pořád stejná a my sme se změnily, tak už bych se vážně neudržela a všechno jí řekla pěkně od plic. to se holt pozná síla osobnosti...

7 Eva Eva | 5. prosince 2011 v 23:41 | Reagovat

Která myslíte, že je hezčí? Naked nebo Naked 2? Každopádně Naked se objevila i bez paypallu zde http://www.kosmetika-usa.cz/urban-decay/2357-urban-decay-naked-palette-paleta-ocnich-stinu.html 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama