Prosinec 2011

OPI - Crown Me Already!

31. prosince 2011 v 20:44 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Když jsem na Googlu hledala fotky laků OPI z kolekce Miss Universe a uviděla jsem lak, který se jmenuje Crown Me Already! hned jsem věděla, že tohle je můj silvestrovský lak. A tak jak se mi nelíbí tolik obdivovaný a milovaný lak Spark De Triomphe (tady, tady a tady pro představu), protože obsahuje i zlaté třpytky, o to víc se mi líbí tento, protože je celý stříbrný bez jedné jediné zlaté třpytečky. Co líbí, já ho prostě miluju! Zlato prostě nemůžu, ani ve formě šperků, ani na nehtech a ani na jiných věcech a myslím, že mi ani vůbec nesluší. Jediný případ kdy beru zlato na milost je ve formě tekuté - alkoholové, ale to patří někam úplně jinam. Smějící se


China Glaze - Ruby Pumps

29. prosince 2011 v 22:56 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Tak tohle měl být můj Štědrovečerní lak. Okolnosti se ale sešly tak, že jsem vůbec neměla čas, takže jsem byla u stromečku bez laku. Nu což. S vyplazeným jazykem Nicméně druhý den už chvilku byla, takže jsem Ruby Pumps nalakovala.


CATRICE - Welcome to Las Vegas

28. prosince 2011 v 21:29 | by_Jitulikaaa |  Články
Pokud to ještě nevíte, tak v Rossmannech se objevila nová limitovaná kolekce od Catrice s názvem Welcome to Las Vegas.


Popravdě jsem neměla moc času kolekci zkouknout nějak detailněji, protože jsem byla v Rossmannu v pátek dokoupit ještě nějaké drobnosti pod stromeček, obchod byl narvaný k prasknutí a za chvilku mi jel vlak. Transparentní pudr sem zavrhla hned, protože pudrů mám doma momentálně tak na rok dopředu, oční stíny mi přišly moc tmavé, lesky na rty mě také nezaujaly, především jejich zlatá strana. Umělé řasy bych nevynosila, tekuté linky jsou na tom stejně. Třpytivý pudr v parfémovém flakónku mi přijde jako vtipný nápad, ale také bych ho neunosila - kdo ale chodíte na plesy, určitě na něj mrkněte. A tak jedinou věcí, o kterou jsem projevila větší zájem jsou laky na nehty.
Hlavně o červený v odstínu Lovely Sinner, který jsem si i koupila. Možná se ještě vrátím pro tmavě modrý v odtínu Alluring Night, který mě zaujal až na fotkách, které jsem si vygooglila. Usmívající se

China Glaze - Glittering Garland

28. prosince 2011 v 21:09 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Dneska vám ukážu můj skoro Štědrovečerní lak. Pro většinu z vás to nebude asi žádná novinka, protože tenhle lak se objevil už na docela hodně blozích, podle mě je ale tak krásný, že vám ho ukážu taky. Je z letošní vánoční kolekce Let it Snow a jmenuje se Glittering Garland.


Barry M - Green Glitter

17. prosince 2011 v 23:19 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Tenhle láček mi přišel v pátek a hned jsem ho musela nalakovat a stal se i docela horkým favoritem na lak pod vánoční stromeček. Je to lak v odstínu 298 Green Glitter od Barry M, nakoupit můžete zde.


Kolekce parfémů - video

4. prosince 2011 v 18:50 | by_Jitulikaaa |  Parfémy,toaletní vody
Přináším první dlouho slibované video s mojí sbírkou kosmetiky. Jako první jsem se rozhodla natočit pafrémy/toaletní vody apod.
Omluvte prosím kvalitu videa, po nahrátí na YouTube se o něco málo zhoršila. Video jsem natáčela večer při světle, takže proto je tak dožluta, ale myslím, že je pořád koukatelné. Také prosím berte s rezervou mojí příšernou výslovnost. Já a angličtina jsme nikdy nebyly kamarádky, především v mluveném slovu, a už ani nikdy nebudeme. Názvy jsem psala do videa, takže se můžete řídit podle nich.
Pokud chcete, video zkoukněte a dejte mi vědět, co si o něm myslíte. Usmívající se