Legends of the Sky - Eyeshadow palette

28. ledna 2012 v 17:06 | by_Jitulikaaa |  Oční stíny
Dneska bych se s vámi ráda podělila o mé dojmy z paletky očních stínů, která je z limitky Legends of the Sky od Essence. Z pročítání blogů jsem nějak nabyla toho dojmu, že tahle limitka snad zaujala jenom mě a všem ostatním se nelíbí. A myslím si, že za to může Essence, že téhle limitce nevybrala vhodnější roční dobu než zimu, protože prostě podle mě si tahle limitka takové nevšímání a odsuzování nezaslouží. Ale co, nechme to jak to leží a běží a jdeme k paletce.
Paletka je v hliníkovém (?) obalu, který by byl super na cestování a drsnější převážení. Jenomže to by musel mít trochu lepší zavírání a ne jen takové, že víčko zapadne na spodek paletky a je hotovo. Takovéhle zavírání se totiž otevře naprosto všude a za všech okolností. Leda ho stáhnout gumičkou...
Stíny samotné jsou umístěné v černé pěně. Výběr černé pěny asi taky nebyl nejšťastnější, protože stíny se ve zmiňované pěně budou usazovat a už asi tak snadno nepůjdou ven. Paletka obsahuje i aplikátor, který má v pěně přesně vytvarované místečko.Zmiňovaný aplikátor má na jedné straně houbičku a na straně druhé štěteček. Houbička mi přijde tvrdší, ale já tyhle houbičkové aplikátory nepoužívám, takže mi to nijak nevadí. Štěteček je oproti štětečku v paletce z limitky Vampire's Love příjemný, štětinky jsou měkké a dá se použít k líčení.

Bez blesku

S bleskem

Začnu vrchní řadou, zleva. První stín bych popsala jako tmavě šedý, matný. Pigmentovaný je moc dobře. Je namletý nadrobno, díky čemuž je jeho struktura hodně jemná.

Druhý stín vidím jako hnědou barvu s příměsí šedé a zelené. Obsahuje pidi třpytky. V balení je o trochu světlejší než je pak na oku. Stín je opět jemný a dobře pigmentovaný.

Další stín je khaki zelený. Je to druhý matný stín v paletce. Jako předchozí dva je jemný a dobře pigmentovaný.

Poslední stín v horní řadě je hnědo-fialový. Obsahuje trochu víc třpytek, něž druhý stín, ale pořád nic přehnaně třpytkatého a třpytivého. Také je jemný a dobře pigmentovaný.

Vrchní řada na ruce

Ve spodní řadě je první stín zleva světle modré barvy. Není tak dobře pigmentovaný, je potřeba ho dát ve více vrstvách pro sytější barvu. Obsahuje něco málo třpytek a je opět krásně jemný. Někde v základu má možná trochu šedé barvy.

Druhý stín je barvy champagne. Je to můj nejoblíbenější a nejpoužívanější stín z celé paletky. Je také nejjemnější a už téměř krémový stín. S pigmentací je na tom taky trošku hůř, dávám ho na víčko ve dvou vrstvách. Ale kdo má rád pod obočí třpytivé stíny, bude tenhle vhodný, obsahuje totiž jemný shimmer. Je super i pro rozjasnění vnitřního koutku.

Předposlední cihlově oranžový stín je dle mého oka hodně podobný barvě tvářenky ze stejné limitky. Tvářenka je o něco broskvově oranžovější. Také obsahuje shimmer a je jemný. S pigmentací je na tom hodně dobře, doporučila bych s ním zacházet opatrněji.

A konečně poslední stín je červené barvy, taktéž s shimmerem. Pigmentace je hodně dobrá, taky bych na něj šla opatrněji. Téhle červené barvy jsem se docela bála, ale když se zkombinuje s nějakými tlumenějšími barvami vypadá na oku hodně dobře.

Spodní řada na ruce

Nakonec ještě všechny stíny vedle sebe, na první fotce bez blesku na druhé s bleskem.Ještě fotka srovnání očního stínu vlevo a tvářenky vpravo. Stín je ještě víc třpytivý než tvářenka.


Celkově bych paletku zhodnotila kladně. Jediné s čím na ní nejsem spokojená je použití pěny na vnitřek paletky a absence lepšího zavírání. Barevnost stínů se mi líbí, jsem hold asi konzerva a tyhle barvy jsou prostě moje gusto a oranžová a červená je dobrá pro oživení.
Ještě jsem se vlastně vůbec nezmínila o výdrži. Takže výdrž stínů je na bázi pod oční stíny hodně dobrá, o dost lepší než výdrž stínů z Vampire's Love paletky. Drží mi krásně od ranního líčení až po večerní odličování (cca 14hodin).

Pokud jste dočetli až jsem, tak vám upřímně gratuluju!!! Mrkající
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama