Únor 2012

Catrice - Hidden World: Pěnové oční stíny

27. února 2012 v 20:58 | by_Jitulikaaa |  Oční stíny
Při prvním zkouknutí limitky Hidden World mě zaujal jen jeden lak na nehty a na zkoušku jsem si vzala i jedny pěnové oční stíny. Pěnové oční stíny mě ovšem překvapily natolik, že jsem si zašla ještě pro druhé, abych je mohla kombinovat spolu.


Misa - Girls Night Out

26. února 2012 v 20:48 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Původně jsem dneska chtěla napsat recenzi na řasenku od L'Orealu 4D, ale po tom co jsem zhlédla fotky a zjistila jsem, že sou všechny rozmazaný vám ukážu další lak na nehty. Řasenku snad během týdne přefotím a článek zveřejním.


Je to můj první lak Misa a doufám že ne poslední! A hned na začátku bych chtěla poděkovat Day, že sem měla možnost si ho u ní koupit.

CATRICE - Nymphelia

22. února 2012 v 21:46 | by_Jitulikaaa |  Články
Dneska jenom super rychlý informativní článek o tom, že v Rossmannu se objevila nová limitovaná edice od Catrice s názvem Nymphelia. Prohlédnou si ji můžete i na oficiálních stránkách Catrice. Tuším, že mono oční stíny, paletka stínů a laky na nehty se posléze objeví i ve stálé nabídce.

Já jsem si tedy vzala tvářenku, která patří do limitky a je k dispozici v jednom odstínu - Dancing Nymph. Oční stíny (poslední) v odstínu Have You Seen Alice?. A nakonec dva laky na nehty v odstínu Be Pool (zelený) a Fred Said Red (křiklavá červeno-oranžová).

Řasenka, umělé řasy, oční linka, paletka stínů ani lesky mě moc nevzaly.


Essence: Crystalliced - Ice Crystals On My Window

21. února 2012 v 21:05 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Tenhle lak v odstínu Ice Crystals On My Window se mi opět moc dobře nelakoval, popravdě řečeno sem se s ním docela prala. Pro plné krytí bylo zapotřebí tří vrstev. Čím víc sem ale šmrdlala štětečkem po jednom místě, tím to bylo horší. Takže jednou přejet a nazdar. Lak dost stíkal na bílé konce nehtů a na některých fotkách je to dobře vidět. Lak má champagne barvu, která je jemně zabarvená do růžova-broskvova. Obsahuje jemný zlato růžový shimmer, který není moc vidět. Sem tam se na nehtu objeví nějaká větší šupinka, ale tu je potřeba hledat docela pozorně. Barva ve mě vyvolává chladivý pocit, moc mi nesedla - prostě sem se v ní necítila.
Nalakovány tři vrstvy bez nadlaku.


Alterra - řada pro problematickou pleť

14. února 2012 v 21:21 | by_Jitulikaaa |  Péče o pleť
Značka Alterra se prodává v Rossmannech a asi je pro Rossmanny i speciálně vyráběná (jenom moje doměnka). Já jsem o ní věděla, ale nikdy mě nijak nezaujala natolik, abych si z ní něco koupila. U babičky jsem ji ovšem objevila minulý týden, používá řadu na citlivou pleť. No ale pak jednou přijdu do Rossmanna a tam bokem ve stojanu vyskládané výrobky ve výprodeji za poloviční ceny, tedy asi 30Kč. Pro mě, jako pro maniaka hlavně na výprodeje byl výsledek předem jasný. V košíčku skončila čistící pěna, pleťová voda a hydratační fluid. A nákupu vůbec nelituju.


Čistící pěna, pleťová voda a hydratační fluid

Essence: Legends of the Sky - Flying Higher

13. února 2012 v 21:44 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Tenhle lak jsem popravdě měla chuť při lakování prohodit oknem! Tak otřesný lakování jsem dlouho nezažila a doufám že zase dlouho nezažiju. Druhá vrstva se lakovala o něco líp, ale i tak... Lak má světlou okrovou barvu. Na nehtech se mi líbí, ale nevím jestli budu mít ještě někdy trpělivost ho nalakovat znova. A ještě ke všemu se mi druhý den sloupnul. Takže z tohohle laku fakt unešená nejsem. A je to celkem škoda, barva se mi líbí.


Essence: Legends of the Sky - rtěnka Flying Higher

12. února 2012 v 21:12 | by_Jitulikaaa |  Rtěnky
V limitované edici Legends of the Sky byly dvě rtěnky. Jedna úplně tmavě hnědá, a druhá bílá, kterou vám dneska chci ukázat. A hned na začátek prozradím, že není tak bílá, jak se jevý v balení.


Rtěnka je v odstínu 02 Flying Higher, v balení je 3,5g. Musím vyzdvihnout její pevné a bytelné balení, je i docela těžké (v porovnání s papírovými obaly rtěnek od Alverde každopádně).

Zimní líčení/nelíčení

11. února 2012 v 15:29 | by_Jitulikaaa |  Líčení
Dneska jsem se rozhodla jít s kůží na trh a ukázat vám moje dnešní líčení, ve kterém za chvilku vyrážím k babičce. Je to jednoduché a rychlé. Neměla jsem náladu na sebe patlat milion věcí, takže jen základ, který zvládne úplně každý.

Tohle jsem použila:
1. Hydratační fluid od Alterry
2. Tónovací hydratační krém Oriflame, odstín Light
3. Pudr Complexion Perfection od ELFu a 4. Štětec Powder Brush od ELFu
5. Řasenka na obočí ELF, odstín Light
6. Báze pod oční stíny ELF
7. Pěnové oční stíny Catrice, odstín Yes, I Wood!
8. Řasenka L'Oreal, Lash Architect 4D
9. Tvářenka od Avonu, odstín Soft Plum a 10. Štětec Complexion Brush od ELFu
11. Lesk na rty Essence, odstín Ice Crystals on my Window


Essence: Crystalliced - It's a Snow-Woman's World

11. února 2012 v 14:00 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
O barvě laku Essence z limitky Crystalliced jsem celou dobu přemýšlela co jsem ji nosila, protože mi pokaždé přišla jiná. Jednou více do šeda, jednou do fialova a dokonce i hnědou jsem v něm zahlídla. Dobrala jsem se tedy je kompromisu, že lak 01 It's a Snow-Woman's World je šedo-fialový a někde úplně v základu je kapka světle hnědé.


Essence: limitka Crystalliced - Ice Eyes Baby

5. února 2012 v 20:36 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Světle modrý lak s téměř neznatelným stříbrným shimmerem v odstínu 04 ice Eyes Baby z kolekce Crystalliced od Essence. tentokrát k dostání v drogériích DM.