Březen 2012

Přesunutí blogu

11. března 2012 v 16:37 | by_Jitulikaaa |  Články

Blog je přesunutý na novou adresu:

http://beautyfashionnails.blogspot.com/

Budu se na Vás těšit tam!


blog.cz x blogspot.com

10. března 2012 v 19:01 | by_Jitulikaaa |  Články
Tuším, že sem to tady už jednou zmiňovala, že když jsem si zakládala blog, kromě domény blog.cz jsem žádnou jinou neznala. Až později jsem objevila blogspot.com. A jak můžete odtušit, s blog.cz moc spokojená nejsem. Proto si už delší dobu pohrávám s myšlenkou, že svůj blog přesunu. Lépe řečeno, že začnu využívat blogspot.com, který jsem si už někdy v minulosti založila a vůbec netuším jak. Usmívající se Nechci ale rovnou udělat změnu, s kterou by jste třeba vůbec nesouhlasili. Tím ale zároveň neříkám, že se nakonec třeba nerozhodnu tak, jak budu chtít já. Jenom by mě prostě zajímal váš názor. Proto budu ráda, když ho vyjádříte v anketě dole pod článkem nebo zanecháte komentář k tématu. Myslím, že přechod by mohl být výhodnější jak pro mě, tak pro vás. Jenom bych asi oplakala nějaké články tady... Uvidíme.

Shopping rewiev 20

8. března 2012 v 21:29 | by_Jitulikaaa |  Shopping rewiev
Dneska jenom velice v rychlosti ukázka pár kousků, co jsem si za poslední dobu koupila. A na měsíc březen jsem si dala za cíl, že kromě nové limitky Essence Marble Mania ( nejspíš od 15.3. v DM) si nic jiného nekoupím a budu šetřit na veletr Interbeauty, abych se mohla případně rozšoupnout tam. Úžasný


U Barry M jsem si hlavně koupila laky, které se už nevyrábějí a až se vyprodají nebudou. Takže zleva: Peach Melba, Baby Pink, Baby Blue a Silver Cascade. Přihodila jsem i tužku na oči Bold Black. A opět jako milý bonus u objednávky odsypky krásných Dazzle Dust stínů.


V pondělí jsem se byla podívat v Rossmannu na novou kolekci Essence. Nejvíc mě zaujaly nové odstíny laků Color & Go, ale zatím jsem si žádný nevzala. Co jsem si vzít musela, je šupinkový nadlak, který jste už mohli vidět u viennettky nebo Kyky. A zeleno-zlaté oční stíny, hlavně kvůli názvu, Kermit Says Hello.


A pár kousků z Oriflame. Unešená jsem z lesku na rty s příchutí lyči (recenze bude). Zbytek jsem zatím nijak zvlášť nezkoušela.

To by bylo pro dnešek všechno a už teď Vám popřeju co nejhezčí víkend. Počasí má být po dnešním opětovném sněžení pohádkové, tak se těším na sluníčko. Usmívající se

Catrice - Hidden World: Walk On Air

7. března 2012 v 20:32 | by_Jitulikaaa |  Laky na nehty
Jedinný lak z limitky Hidden World co mě zaujal. A musím říct, že v lahvičce se mi líbí o kousek víc, než na nehtech. Barvu laku bych popsala jako meruňkovou, obsahuje růžovo- meruňkový shimmer. Na nehtech je vidět, ale z lahvičky se ho na nehet dostane míň. Lakovala jsem tři vrstvy. Při lakování se mi vytvářely neustále lysinky, rýhy a podobné šílenosti a čím víc sem se je snažila spravit, tím to bylo horší. První vrstvu jsem proto nechala jak byla a lysinky jsem spravovala až ve druhé a třetí vrstvě. Podařilo se mi je vyrovnat myslím docela dobře. Lak na tři vrstvy ovšem uschnul docela rychle. Žádný nadlak jsem tentokrát nelakovala.
Musím se zmínit i o štětečku. Ten je tak široký, že se pomalu nevejde do hrdla lahvičky. Štětinky se mi zdají z nějakého podivného materiálu, nabírají lak jakoby dovnitř mezi sebe místo toho aby nabraly lak na svůj povrch. Třeba to je jenom moje halucinace, ale štěteček na mě takhle prostě působil.
I když jsem se na tuhle barvičku moc těšila, ve výsledku mi moc nesedla. Potřebovala bych ji na sebe přesně v takovém tónu v jakém je vidět v lahvičce, ale na nehtech je krapet výraznější a tmavší.


CATRICE - Nymphelia: Dancing Nymph Blush

4. března 2012 v 14:53 | by_Jitulikaaa |  Pudry,tvářenky,bronzery

Tahle recenze bude trošku tvrdší oříšek, protože sama pořádně nevím, co si mám o téhle tvářence myslet. V jednu chvíli ji miluju a hned vzápětí bych jí mrštila o zeď. Takže se nechám sama překvapit, co z téhle recenze vyleze.