Články

Přesunutí blogu

11. března 2012 v 16:37 | by_Jitulikaaa

Blog je přesunutý na novou adresu:

http://beautyfashionnails.blogspot.com/

Budu se na Vás těšit tam!

blog.cz x blogspot.com

10. března 2012 v 19:01 | by_Jitulikaaa
Tuším, že sem to tady už jednou zmiňovala, že když jsem si zakládala blog, kromě domény blog.cz jsem žádnou jinou neznala. Až později jsem objevila blogspot.com. A jak můžete odtušit, s blog.cz moc spokojená nejsem. Proto si už delší dobu pohrávám s myšlenkou, že svůj blog přesunu. Lépe řečeno, že začnu využívat blogspot.com, který jsem si už někdy v minulosti založila a vůbec netuším jak. Usmívající se Nechci ale rovnou udělat změnu, s kterou by jste třeba vůbec nesouhlasili. Tím ale zároveň neříkám, že se nakonec třeba nerozhodnu tak, jak budu chtít já. Jenom by mě prostě zajímal váš názor. Proto budu ráda, když ho vyjádříte v anketě dole pod článkem nebo zanecháte komentář k tématu. Myslím, že přechod by mohl být výhodnější jak pro mě, tak pro vás. Jenom bych asi oplakala nějaké články tady... Uvidíme.

CATRICE - Nymphelia

22. února 2012 v 21:46 | by_Jitulikaaa
Dneska jenom super rychlý informativní článek o tom, že v Rossmannu se objevila nová limitovaná edice od Catrice s názvem Nymphelia. Prohlédnou si ji můžete i na oficiálních stránkách Catrice. Tuším, že mono oční stíny, paletka stínů a laky na nehty se posléze objeví i ve stálé nabídce.

Já jsem si tedy vzala tvářenku, která patří do limitky a je k dispozici v jednom odstínu - Dancing Nymph. Oční stíny (poslední) v odstínu Have You Seen Alice?. A nakonec dva laky na nehty v odstínu Be Pool (zelený) a Fred Said Red (křiklavá červeno-oranžová).

Řasenka, umělé řasy, oční linka, paletka stínů ani lesky mě moc nevzaly.

Essence ... vážně!? + další limitka

1. ledna 2012 v 20:55 | by_Jitulikaaa
Já teda fakt nechápu jak Essence uvádí do našich drogérií svoje limitky. Asi je zbytečné si pořád dokola stěžovat, protože my s tím stejně nic nezmůžeme... A tak vám alespoň ukážu limitku Re-Mix Your Style, která měla být podle stránek v prodeji už v říjnu. Mám takové tušení, že k nám se už nedostane. A mrzí mě to opravdu hodně, protože v limitce je i jeden top coat, který bych opravdu moc chtěla.


CATRICE - Welcome to Las Vegas

28. prosince 2011 v 21:29 | by_Jitulikaaa
Pokud to ještě nevíte, tak v Rossmannech se objevila nová limitovaná kolekce od Catrice s názvem Welcome to Las Vegas.


Popravdě jsem neměla moc času kolekci zkouknout nějak detailněji, protože jsem byla v Rossmannu v pátek dokoupit ještě nějaké drobnosti pod stromeček, obchod byl narvaný k prasknutí a za chvilku mi jel vlak. Transparentní pudr sem zavrhla hned, protože pudrů mám doma momentálně tak na rok dopředu, oční stíny mi přišly moc tmavé, lesky na rty mě také nezaujaly, především jejich zlatá strana. Umělé řasy bych nevynosila, tekuté linky jsou na tom stejně. Třpytivý pudr v parfémovém flakónku mi přijde jako vtipný nápad, ale také bych ho neunosila - kdo ale chodíte na plesy, určitě na něj mrkněte. A tak jedinou věcí, o kterou jsem projevila větší zájem jsou laky na nehty.
Hlavně o červený v odstínu Lovely Sinner, který jsem si i koupila. Možná se ještě vrátím pro tmavě modrý v odtínu Alluring Night, který mě zaujal až na fotkách, které jsem si vygooglila. Usmívající se

Co bych chtěla od Ježíška z kosmetiky... (+ malé zamyšlení)

30. listopadu 2011 v 18:47 | by_Jitulikaaa
... ale určitě to nedostanu, pokud si to časem nekoupím sama. Mrkající

Už strašně dlouho toužím po (nebojím se použít) legendární paletě od Urban Decay - Naked Palette. Zamilovala jsem se do ní hned co sem ji poprvé uviděla ve videích na YouTube. Tyhle odstíny stínů jsou přesně podle mého gusta a nikdy jich nebudu mít dost a neomrzí mě. To, že ji nemám přičítám jen a pouze svojí neschopnosti/lenosti zařídit si PayPal... Ale snad jednou se rozhoupu. S vyplazeným jazykem

JOY s diářem na rok 2012

16. října 2011 v 15:49 | by_Jitulikaaa
V nové JOY, kterou si teď můžete v obchodech koupit je přiložen diář na rok 2012. Diář měli u nás v trafice v černé a růžové barvě, takže netuším, jestli jsou i další barevné kombinace. Mě na první pohled zaujal růžový, takže už bydlí u mě doma. Moc se mi líbí jeho zpracování. Je přes něj gumička, jako zabezpečení, aby se vám diář neotevřel a uvnitř je záložka ze stužky. Obal je koženkový, díky čemuž diář vypadá luxusněji. Mám diář z JOY i na letošní rok a ten není ani zdaleka tak povedený jako tento, na příští rok. Pro informaci jsem vám vyfotila i uspořádání diáře uvnitř, je klasické - na dvojstránce je celý týden.
Na obálce JOY je Leighton Meester, kterou určitě všichni znáte ze Super drbny.
Po otevření časopisu na mě ještě vypadl vzorek denního a nočního krému od Avonu. Diář je také sponzorován Anonem, takže je v něm uveden, aby bylo všem jasné, že on je ten hlavní sponzor. Usmívající se

Co vy? Pořídíte si? Nebo diář už máte dávno doma nebo ho naopak nepoužíváte vůbec?

Všechno nejlepší!!!

15. října 2011 v 19:59 | by_Jitulikaaa
Dneska slaví svoje šesté narozeniny moje největší láska na světě, nejlepší kamarád a parťák pro každou lumpárnu!
Tímto mu přeju ještě jednou všechno nejlepší a doufám, že mě bude zlobit ještě dlouho! Usmívající se

Paví botičky

9. října 2011 v 19:13 | by_Jitulikaaa
O tyhle úžasné botičky se s vámi prostě musím podělit! Nejspíš bych neměla odvahu v nich vyjít na ulici, ale i tak se mi strašně líbí! Co na ně říkáte vy? Nosily by jste je?

Skladovací prostory lesků, rtěnek a balzámů

9. října 2011 v 19:11 | by_Jitulikaaa
Dneska pro vás mám spíše foto článek. Nějak se necítím na nějaké dlouhé psaní, takže jsem pro vás vyfotila, kde skladuji převážnou část svých lesků na rty, rtěnek a balzámů, ale protože jich už mám poněkud více, tyto prostory mi už nestačí a tak mám produkty na rty tam, kde je zrovna nějaké místo. A ještě nějaké mám nastrkané po kabelkách. Usmívající se Takže tento článek můžete brát i jako menší foto collection.
Nejsem si jistá, jestli vás zrovna tohle bude zajímat, ale jelikož já osobně mám collection videa na YouTube hodně ráda, rozhodla jsem se aspoň část své kolekce zveřejnit.

Další Essence kolekce?

7. října 2011 v 22:49 | by_Jitulikaaa
Na stránkách Essence jsem objevila budoucí kolekci s názvem Vampire's Love, která by měla být v prodeji od listopadu. Je otázka, jestli se kolekce objeví i u nás. Mnohým je možná jasné, proč se tato kolekce jmenuje zrovna Upíří láska a komu ne, tak to je proto, že v listopadu bude mít premiéru film Breaking Dawn, chcete-li Rozbřesk. Ať si o mě každý myslí co chce Smějící se, ale všechny předchozí filmy jsem viděla a na tento půjdu taky. Knížky mám taky přečtené. Nejsem ale rozhodně žádná šílená fanynka. Smějící se Filmy a knížky o upírech jsem měla ráda dávno než přišla Twilight sága, takže proč nevidět a nečíst i toto... No ale zpět ke kolekci. Vzhledem k této premiéře, je tedy název kolekce jasný a Essence dávám bod za výborný marketingový tah!

Den blbec...

3. října 2011 v 22:00 | by_Jitulikaaa
Předem se omlouvám, ale jak už vám nadpis mohl napovědět, dneska ze mě nic moc inteligentního nevyleze... Opět mě po nějakém čase navštívil 'Den blbec'. Začal už ráno tím, že jsem si zašpinila kalhoty pastou na zuby, potom mě jedna holčina ve vlaku, která přistupovala do kupé málem přizabila svojí cestovní taškou (byla větší než ta holčina). V práci jsem asi 3hodiny dělala neměřický plán na odstranění budovy a až na konec zjistila, že mám všude úplně stupidní, ale podstanou chybu, takže jsem mohla začít od znova... Světlým bodem dne byl vynikající mošt od kolegyně. V Kauflandu jsem objevila bezva náušnice jen za 30Kč, dvoje s radostí koupila a až v kanclu zjistila, že na jedněch chybí 'pérko'. Zítra je zkusím vyměnit, tak snad uspěju. Odpolední vlak domů měl jako vždy zpoždění, které už ani České dráhy neoznamují - žádné překvapení, ale naštve mě to vždycky. No a jako vrchol 'Dne blbec' považuji vystoupení z vlaku doma, kdy mi v ten nejlepší moment ruplo ucho od tašky. Jediný moje štěstí, že jsem ji stihla tak tak zachytit, protože už jsem ji viděla pod koly 5ti tunového vlaku a na elektronický prach rozdrcený mobil, iPod a celý zbytek tašky.

Vím že jsou i horší věci a že vás tohle asi určitě nezajímá, ale musela jsem se z toho vypsat a teď se z toho půjdu i vyspat. Vám také přeji dobrou noc a zítra už opět 'normální' článek.

Omluvte kvalitu fotek, jsou focené večer pod světlem.

Rozbitá taška, musím ji nějak 'opravit'.


Chybějící pérko na náušnici.


Alespoň druhé jsou OK

Nyní je blog i na Facebooku

17. září 2011 v 23:05 | by_Jitulikaaa
Rozhodla jsem se založit k blogu Facebook, aby jste měli případně lepší možnost sledování nových článků nebo možnost mě kontaktovat. Najdete mě tam jako beautyfashionnails.

Pokud mě nebudete moct najít přímo na facebooku, použijte odkaž výše v článku, odkaz z Oblíbených odkazů na levé straně blogu nebo klikněte na beautyfashionnails v záhlaví blogu.

Dneska docela lituju toho, že jsem si založila blog právě tady a ne třeba na blogspotu - ale dřív jsem ho neznala. Na blogu prostě není tolika možností, jako například sledování blogu - proto alespoň ten facebook. Pro zatím jsem se rozhodla celý blog nepřesouvat, protože bych přišla o zveřejněné články a těch by mi bylo líto.

To je asi všechno co jsem chtěla v tomto článku říct. A na závěr otázka: Jste spokojeni se založením stránky na facebooku?

Luxury Beauty Box - aneb zklamání na entou

15. září 2011 v 22:24 | by_Jitulikaaa
Když jsem u jedné blogerky objevila, že se u nás chystá Beauty Box, hned jsem ho s nadšením objednala. Podle obrázku na stránkách http://www.luxurybeautyguide.cz/cs/beauty-box/, (kde můžete i objednat) měla v balíčku přijít micelárka od La Roche Posay a řasenka od Burjois. Balíček je posílán na dobírku za 139Kč.

Dlouho se nic nedělo, jiným blogerkám začínaly balíčky chodit, tak jsem si myslela, že mě už nepřijde vůbec. No přišel dneska, ale možná by bylo lepší, kdyby nechodil. Takové zklamání jsem už dlouho nezažila. Micelárka nikde, řasenka nikde... Vzorečky a slevová kartička do Fann ano, ale to je všechno vedlejší. Místo micelárky a řasenky ubohý vyschlý mini vzorek řasenky Estée Lauder... Blogerkám, které sleduji micelárka i řasenka přišla. Ale na facebooku Luxury si na stejný problém, jako mám já stěžovalo více holek.

Už jsem psala mail na Luxury, ale pochybuju že se dočkám nějaké nápravy. Mají později rozesílat nějaké tělové mléka, ale po tom mi je už celkem prd... Tělových mlík mám doma dost a stejně je použiju jednou do roka.

Jsem prostě strašně moc zklamaná a dneska na více optimistický článek prostě nemám...


7 make-up facts about me

7. září 2011 v 21:11 | by_Jitulikaaa
Byla jsem nominována Mínou z blogu http://www.minaandanailpolish.com/, abych o sobě něco práskla, tak jsem se rozhodla ve štafetě pokračovat. Usmívající se

1) nemám problém s tím, vyjít mezi lidi nenalíčená. sice to nedělám zase až tak často, ale do obchodu i k babičce klidně vyrazím bez make-upu

2) často si výrobek koupím jenom kvůli obalu, tvaru lahvičky nebo obrázku a vlastně ho ani nepotřebuju

3) když je něco ve slevě, většinou si to musím koupit. mám totiž pocit, že to je poslední sleva na tento výrobek a přece to nebudu o měsíc později kupovat za plnou cenu

4) pokud přijdu domů třeba ve 3:00 ráno mírně společensky unavená, jdu většinou spát neodlíčená

5) jsem závislá na lakování nehtů. jak si nehty nelakuju alespoň 2x až 3x týdně, jsem nervózní

6) neumím používat konturovací tužku na rty. vždycky vypadám jako kačer

7) nemám srdce na to zbavovat se kosmetiky. proto se mi kupí v koupelně a v pokoji a jednoho dně očekávám, že mě zavalý. nechávám si i věci, které nepoužívám nebo jsou mírně prošlé

Tak, tohle je 7 make-up faktů o mě. Snad jsem Vás neodradila od dalšího navštěvování mého blogu. Smějící se

A protože většina blogerek, které bych taky nominovala, už jsou nominovány od někoho jiného a některé už i článek o tomto napsaly nebo natočily, rozhodla jsem se nikoho vysloveně dál nenominovat. Kdokoliv má zájem v pokračování štafety, klidně do toho! Usmívající se

Dermacol kam se podíváš

5. září 2011 v 17:16 | by_Jitulikaaa
Hned u dvou časopisů jsou teď přiložené výrobky od Dermacolu. S časopisem JOY jsem koupila pěnové oční stíny a lak na nehty (50Kč) a s časopisem InStyle jsem si koupila lesk na rty (69Kč). Musím říct, že v InStyle mě hodně zaujaly fotky s Katie Holmes - aneb jak ze šedé myšky s pomocí líčidel, kadeřníka a oblečení udělat nádhernou ženu.

Beyoncé - Live at Glastonbury 2011 + Info

9. srpna 2011 v 21:43 | by_Jitulikaaa
Beyoncé naprosto miluju! Podle mě v současnosti není komplexnější zpěvačka, která by bez chyby zazpívala jak krásnou baladu, tak r'n'b, blues a snad i všechno ostatní. Navíc úžasně tancuje a každé její vystoupení srší energií. A je taky důkazem toho, že ke slávě stačí umět opravdu 'jenom' zpívat a nepotřebuje kolem sebe každý den nový skandál, aby o vás někdo napsal. Tohle její vystoupení na anglickém festivalu v Glastonbury mě naprosto dostalo, pouštím si ho pořád dokola. A jenom doufám, že se svým dalším turné zavítá opět i k nám!

Nové obsazení Sexu ve městě

28. července 2011 v 22:13 | by_Jitulikaaa
Dneska jsem narazila na internetu na informaci že se pomalu připravuje nový film Sex ve městě - prequel. Film má být inspirován knížkou Deníky Carrie B. a odehrává se v době, kdy Carrie přijela poprvé do New Yorku. Já seriál Sex ve městě miluju, doma mám všechny díly na DVD a mohla bych se na něj dívat pořád dokola. Proto mě hodně zaujal a taky překvapil výběr hereček pro mladší verze Carrie, Samanthy, Charloty a Mirandy.

Catrice - Papagena Limited Edition

29. června 2011 v 17:31 | by_Jitulikaaa
Zdravím Vás! Po menší odmlce jsem opět zpět a mám v plánu přidávat jeden článek za den, nanejvíš ob den, pokud nenastene situace, že to opravdu nepůjde.
Zkoušku jsem v pondělí bohužel neudělala, pan *****, kterému nemůžu přijít na jméno (proto ty hvězdičky) zkoušku dal z 25lidí pouze čtyřem liden a zbytek poslal domů. Raději už nebudu víc psát, nebo se zase vzteknu. Pak mě ještě pořádně doběhli na kolejích při vystěhovávání, když jsem jim musela zaplatit skoro 5000Kč za to, že sem se odstěhovala dřív než se to hodí jim... No je tohleto možný? V Ostravě evidentně ano!

Ale k tématu článku. Po zmiňované zkoušce jsem se musela jít odpoledne uklidnit někam do obchodů. Zašla jsem i do Rossmanna zkontrolovat jestli už nemají novou kolekci od Essence a místo ní jsem objevila kolekci od Catrice, na kterou jsem se taky těšila. No jak jsem se na ni těšila, tak mě v opačné míře zklamala!
Bronzový pudr Golden Nuggets - pudr? to snad ne! Zlaté třpytky va tvaru valounků možná, ale koncentrace zlatých třpytek je tak vysoká, že mě nenapadá kdo a kam by tohleto mohl na sobě nosit!
Druhá věc co mě naprosto dostala (v negativním slova smyslu) je tvářenka v tyčince. Tvářenka má mít prý sametovou texturu... No na tuhle hloupost přišel opět kdo? Zkoušela jsem oba odstíny na ruku a podle mě ta textura má do sametové hodně daleko! Když jsem ji pak zkusila trochu rozetřít, okamžitě se mi vpila do pórů. Nechci si raději ani představovat, co by mi to udělalo na obličeji s mými rozšířenými póry. Tvářenka je podle mě také propadák.
A třetí věc co mě dorazila už úplně, jsou takzvané rtěnky. I když na stránkách Catrice mají napsáno Tyčinka na rty s leskem Crystal Clear, na štítku v obchodě uvádějí že se jedná o rtěnku. Na mě to na první pohled působí jako guma, z které se dělají hopíci. Když jsem byla malá měla jsem jich několik a vzhledově byly z úplně stejně průhledné hmoty. Zkoušela jsem je také na ruku a 'barvou' jsou oběě úplně stejné, i když jedna má být oranžová a jedna červená. Trochu lesku možná udělají, ale na ruce jsem musela hodně tlačit, abych vůbec viděla kde jsem rtěnku nanesla.
Dále jsou v edici nalepovací řasy, ty ale nepoužívám, takže jsem je ani nezkoumala. A další věc na kterou jsem se nedívala jsou tekuté oční linky v peru, pár linek doma mám a stejně je moc nepoužívám, linky mají v bílé a zelené barvě.

Na konec jsem si nechala záměrně laky na nehty a paletky očních stínů, protože ty podle mě jako jediné přichází eventuelně v úvahu k nákupu.
Koupila jsem si jednu paletku stínů, protože stíny z předchozích kolekcí se mi osvědčily, jak pigmentací tak výdrží. Paletku mám v odstínu C02 Birds Of A Feather. Recenzi Vám napíšu v samostatném článku, aby tento už tak dlouhý článek nebyl ještě delší. :-)

Zkusila jsem také jeden lak na nehty v odstínu C02 Welcome to the Jungle. Žádný takovýto odstín ještě nemám a v lahvičce mě hodně zaujal. Recenze bude opět v samostatném článku.


Obě recenze uveřejním zítra.

INFO

26. června 2011 v 22:14 | by_Jitulikaaa
Předem bych se Vám chtěla omluvit, že teď blog zanedbávám. Ale zítra (pondělí) jdu na nejtěžší zkoušku, kterou jsem neudělala v řádném termínu a proto jsem nemohla letos ke státnicím. A ať už to zítra dopadne, jak to dopadne roční pauza mě nemine. Pocity mám hodně smíšené, takže se nechám překvapit... Následně se musím vystěhovat z kolejí, a jelikož tu mám plno věcí nebude to taky žádná sranda.
Ale až tohle všechno bude za mnou a vyřídím všechny formality a vyplním spousty žádostí, slibuji že se budu blogu opět věnovat naplno! Na cestě mám balíček z českého ELFu, takže chystám velkou recenzi a určitě se pokusím i o další videa s líčením.
Ještě budu doufat, že mi vyjde poslední šance na brigádu/práci už od července. Posílala jsem životopis a prý to pan ředitel probere v týdnu na poradě. Popravdě moc šancí si raději nedávám, abych nebyla zklamaná, ale naděje umírá poslední :-)

Na závěr fotka našeho leknínu v zahradním jezírku. Květ leknínu mám moc ráda. :-)

Balíček od Viennettky

2. června 2011 v 11:51 | by_Jitulikaaa
Včera mi přišel balíček od Viennettky (http://viennettka.blogspot.com) na který jsem se už moc těšila. Bylo u nás hnusné počasí, asi tři bouřky, zima a vítr, takže alespoň tenhle balíček mi celý den rozradostnil!
A co že v balíčku bylo?
Lak na nehty Elf - Desert Haze, poslední lak Essie z InStyle co jsem chtěla Tart Deco, laky na nehty od China Glaze - Towel Boy Toy a Peachy Keen a oční stíny MAC - Warming Trend. A jako milé překvapení čistící krém od BVLGARI.
Tímto ještě jednou Viennettce děkuji!

InStyle s lakem Essie na obálce

26. května 2011 v 21:39 | by_Jitulikaaa
Dneska vyšel mnou dlouho očekávaný časopis InStyle s lakem Essie. Hned jak jsem se dozvěděla že tohle číslo bude s Essie, začala jsem googlovat odstíny a sestavovat pořadí laků podle toho, jak moc je chci. Nakonec jsem z 12 dostupných odstínů sestavila seznam 8 laků, z nichž jsem dneska sehnala 7. Stálo mě to asi 2hodiny lítání po městě a návštěvu několika trafik a obchodů, ale stálo to za to! Jsem z laků neskutečně nadčená, jenom mě mrzí, že jsem nesehnala nikde odstín Tart Deco, který jsem chtěla asi nejvíc. Časopis s lakem stál 84Kč.
Sehnala jsem odstíny: Turquoise & Caicos, Aperitif, Van D'go, Coat Azure, Nice is Nice, Neo Whimsical a Sand Tropez.
Přikládám pár fotek a jednotlivé laky nafotím do samostatných článků.Elf - sleva 15% na vše!

23. května 2011 v 8:49 | by_Jitulikaaa
Tak jsme to dokázaly! Elf kosmetika má na facebooku přes 500 fanoušků, takže od 30.5. do 3.6. 2011 bude na stránkách http://www.elfkosmetika.cz/ sleva 15% na všechny výrobky! Takže jsi už pomalu rozmyslete objednávky a vzhůru na to!
PS: Něco tam nechte i pro mě!

JOY a Marie Claire + dárky

20. května 2011 v 10:52 | by_Jitulikaaa
Po delší době jsem si koupila nějaký časopis. Žádný si nekupuju pravidelně, protože podle mě ve všech píší to samé a pořád dokola. Takže si nějaký časopis koupím tak jednou za tři nebo čtyři měsíce, když mám chuť si přečíst něco nenáročného a taky abych nebyla úplně pozadu co se kosmetiky a módních trendů týče. No a teď jsem si koupila časopisy rovnou dva.


Časopis JOY je vetšinou tím časopisem,který u mě jednou za tři měsíce skončí. A v tomhle čísle je přiložená praktická kosmetická taštička. Je plastová, takže dobře omyvatelná a je velká. Určitě se tam vejdou věci co potřebujete mít pořád u sebe. Je k dispozici v růžové, modré a bílé barvě. Já jsem s ní spokojená a určitě ji využiju.


A jako druhý časopis jsem si koupila poprvé Marie Claire. Trochu mě zarazila cena 99Kč. Ale časopis má 208 stran. Nevím jestli je toto stálá cena, nebo je navýšená, protože i v tomto časopisu byl přiložený dárek. A to malá praktická peněženka. K dispozici v béžové nebo růžové. Peněženka se mi taky docela hodí, protože moje je hodně velká a narvaná všelijakými věcmi a když někam jdu, je zbytečné ji sebou tahat. Takže využiju tuhle malou, dám tam občanku, trochu peněz a je to. A tenhle časopis mě zaujal taky svým obsahem. Samozdřejmě je tam spousta reklam, ale kromě článků o módě a trendech, jsou tam také 'závažnější' články, v tomto čísle konkrétně o znásilňování žen za války v Kongu.


A v příštím čísle Marie Claire bude kabelka ve stejném designu jako je peněženka. Takže příští číslo si koupím určitě taky.

What's in my iPod

15. května 2011 v 14:48 | by_Jitulikaaa
Původně jsem chtěla udělat recenzi na oční stíny, jenomže venku je tak škaredě a zataženo, že by se mi nepodařilo vyfotit pořádný fotky. Takže jsem se rozhodla, že udělám článek o muzice kterou mám ráda a na čem teď 'ujíždím'. Nemá to sice nic společnýho s kosmetikou, ale myslím, že se tím něco málo dozvíte o mě a taky třeba objevíte nějakou novou muziku.

Takže všechny svoje oblíbená alba mám nahraná v iPodu ze kterého poslouchám hudbu nejčastěji. Pokud se k tomu nedostanu během dne, tak každý večer před spaním určitě (jinak totiž neusnu). A na cestách je to nezbytný pomocník.


Momentálně ze všeho nejvíc poslouchám Natalii Kills a její CD The Perfectionist. Podle mě přináší něco nového, není to jenom další popová zpěvačka, která zpívá o blbostech a o věcech, které necítí. Nejvíc se mi líbí písniška Love Is a Suicide.
Jako další také zpěvačka, a to Jessie J s albem Who You Are. Líbí se mi o něco víc když zpívá naživo. Dává do toho hodně svých emocí, které nejsou ze studiových nahrávek slyšet. A mimo jiné má vždycky úžasné líčení ve svých klipech!
Do třetice další zpěvačka, Adele, která má podle mě nejlepší hlas! Vždycky když ji poslouchám, tak mám na zádech husí kůži. Na to že je jí 21let má úžasně vyspělý hlas. A je to holka jak má být, krev a mlíko. Její písničku Someone Like You bych dokázala poslouchat celý den dokola. A také zazněla v mém nejoblíbenějším seriálu Grey's Anatomy.
A ještě nesmím zapomenout na Lenku. Je to australanka, ale už podle jména je jasné, že má české kořeny.
A poslední ze zpěvaček holčina, co si říká I Blame Coco, je to dcera Stinga.
Ze zpěváků mám ráda Cee Lo Greena, hlavně jeho písničku Cry Baby.
Dále Brandona Flowerse, je to zpěvák skupiny The Killers, kterou mám taky ráda.
Ještě se musím zmínit o Bruno Marsovi. Jeho písničku Grenade naprosto miluju, ale dám vám sem klip k písničce The Lazy Song, který mě vždycky rozesměje a zvedne náladu! Jednoduchý ale originální nápad.
Z kapel mám hodně ráda Coldplay a docela dost mě štve, že sem nešla na jejich koncert, když hráli v Praze. Ale snad zase někdy přijedou.
Dále miluju kapelu One Republic. Zpěvák a textař Ryan Tedder je geniální! Jeho texty mě vždycky dostanou. A nemusí je zpívat zrovna on. Třeba jeho text Hallo pro Beyonce musí dostat každého!
A abych nezapomněla na české vody a háje, zmíním se o kapele Kryštof. Poprvé jsem je slyšela na festivalu a pak už to jelo... Byla jsem na jejich turné po aulách vysokých škol, na turné k jejich albu Jeviště, druhý ročník festivalu kde hráli a samozdřejmě jsem si nemohla nechat ujít jejich turné po kinech. Richar Krajčo je geniální a taky moc milý člověk.

Tak to by bylo zhruba v kostce všechno (na co jsem si teď vzpomněla). Samozdřejmě že toho poslouchám mnohem víc. Jenom hudba mi zabírá v počítači asi 30GB. Ale myslím že článek je už tak dost dlouhý a se vším vás zatěžovat nebudu. Snad vás aspoň něco zaujalo. Co za hudbu rádi posloucháte vy? Dáváte přednost cizím kapelám, zpěvačkám, zpěvákům nebo těm českým?
 
 

Reklama