Laky na nehty

Catrice - Hidden World: Walk On Air

7. března 2012 v 20:32 | by_Jitulikaaa
Jedinný lak z limitky Hidden World co mě zaujal. A musím říct, že v lahvičce se mi líbí o kousek víc, než na nehtech. Barvu laku bych popsala jako meruňkovou, obsahuje růžovo- meruňkový shimmer. Na nehtech je vidět, ale z lahvičky se ho na nehet dostane míň. Lakovala jsem tři vrstvy. Při lakování se mi vytvářely neustále lysinky, rýhy a podobné šílenosti a čím víc sem se je snažila spravit, tím to bylo horší. První vrstvu jsem proto nechala jak byla a lysinky jsem spravovala až ve druhé a třetí vrstvě. Podařilo se mi je vyrovnat myslím docela dobře. Lak na tři vrstvy ovšem uschnul docela rychle. Žádný nadlak jsem tentokrát nelakovala.
Musím se zmínit i o štětečku. Ten je tak široký, že se pomalu nevejde do hrdla lahvičky. Štětinky se mi zdají z nějakého podivného materiálu, nabírají lak jakoby dovnitř mezi sebe místo toho aby nabraly lak na svůj povrch. Třeba to je jenom moje halucinace, ale štěteček na mě takhle prostě působil.
I když jsem se na tuhle barvičku moc těšila, ve výsledku mi moc nesedla. Potřebovala bych ji na sebe přesně v takovém tónu v jakém je vidět v lahvičce, ale na nehtech je krapet výraznější a tmavší.

Misa - Girls Night Out

26. února 2012 v 20:48 | by_Jitulikaaa
Původně jsem dneska chtěla napsat recenzi na řasenku od L'Orealu 4D, ale po tom co jsem zhlédla fotky a zjistila jsem, že sou všechny rozmazaný vám ukážu další lak na nehty. Řasenku snad během týdne přefotím a článek zveřejním.


Je to můj první lak Misa a doufám že ne poslední! A hned na začátku bych chtěla poděkovat Day, že sem měla možnost si ho u ní koupit.

Essence: Crystalliced - Ice Crystals On My Window

21. února 2012 v 21:05 | by_Jitulikaaa
Tenhle lak v odstínu Ice Crystals On My Window se mi opět moc dobře nelakoval, popravdě řečeno sem se s ním docela prala. Pro plné krytí bylo zapotřebí tří vrstev. Čím víc sem ale šmrdlala štětečkem po jednom místě, tím to bylo horší. Takže jednou přejet a nazdar. Lak dost stíkal na bílé konce nehtů a na některých fotkách je to dobře vidět. Lak má champagne barvu, která je jemně zabarvená do růžova-broskvova. Obsahuje jemný zlato růžový shimmer, který není moc vidět. Sem tam se na nehtu objeví nějaká větší šupinka, ale tu je potřeba hledat docela pozorně. Barva ve mě vyvolává chladivý pocit, moc mi nesedla - prostě sem se v ní necítila.
Nalakovány tři vrstvy bez nadlaku.

Essence: Legends of the Sky - Flying Higher

13. února 2012 v 21:44 | by_Jitulikaaa
Tenhle lak jsem popravdě měla chuť při lakování prohodit oknem! Tak otřesný lakování jsem dlouho nezažila a doufám že zase dlouho nezažiju. Druhá vrstva se lakovala o něco líp, ale i tak... Lak má světlou okrovou barvu. Na nehtech se mi líbí, ale nevím jestli budu mít ještě někdy trpělivost ho nalakovat znova. A ještě ke všemu se mi druhý den sloupnul. Takže z tohohle laku fakt unešená nejsem. A je to celkem škoda, barva se mi líbí.

Essence: Crystalliced - It's a Snow-Woman's World

11. února 2012 v 14:00 | by_Jitulikaaa
O barvě laku Essence z limitky Crystalliced jsem celou dobu přemýšlela co jsem ji nosila, protože mi pokaždé přišla jiná. Jednou více do šeda, jednou do fialova a dokonce i hnědou jsem v něm zahlídla. Dobrala jsem se tedy je kompromisu, že lak 01 It's a Snow-Woman's World je šedo-fialový a někde úplně v základu je kapka světle hnědé.

Essence: limitka Crystalliced - Ice Eyes Baby

5. února 2012 v 20:36 | by_Jitulikaaa
Světle modrý lak s téměř neznatelným stříbrným shimmerem v odstínu 04 ice Eyes Baby z kolekce Crystalliced od Essence. tentokrát k dostání v drogériích DM.

Srovnání červených třpytkatých laků

29. ledna 2012 v 21:14 | by_Jitulikaaa
Při neděli si dáme ještě jeden článek, a to slíbené srovnání červených laků. Srovnávat budu laky China Glaze - Ruby Pumps, CATRICE - Lovely Sinner a OPI - Ali's Big Break.

OPI - Ali's Big Break

29. ledna 2012 v 20:47 | by_Jitulikaaa
Mám jakési červené lakovací období. Ale červené laky jsou prostě klasika, kterou se snad nedá nikdy nic zkazit. Dneska pár řádků o laku OPI v odstínu Ali's Big Break z Burlesque kolekce.

CATRICE - Welcome to Las Vegas: Lovely Sinner

22. ledna 2012 v 14:52 | by_Jitulikaaa
Dneska pro vás mám, podle mého názoru nejhezčí lak z limitky od Catrice - Welcome to Las Vegas v odstínu C01 Lovely Sinner.

Essence: Legends of the Sky - I Am A Viator

18. ledna 2012 v 21:45 | by_Jitulikaaa
Kolekci Legends of the Sky můžete okouknout v Rossmannu. Jako první jsem nalakovala lak v odstínu 03 I Am A Viator.

Essence: Vampire's Love - Hunt Me If You Can

8. ledna 2012 v 19:59 | by_Jitulikaaa
Tento lak se mi z limitky Vampire's Love v odstínu 05 Hunt Me If You Can líbí nejmíň.

Essence: Vampire's Love - Into the Dark

8. ledna 2012 v 19:44 | by_Jitulikaaa
Další lak z limitky Vampire's Love od Essence v odstínu 02 Into the Dark.

Essence: Vampire's Love - The Dawn Is Broken

5. ledna 2012 v 21:05 | by_Jitulikaaa
Toto je nejsvětlejší lak z limitky od Essence Vampire's Love v odstínu 04 The Dawn Is Broken. Před Vánoci limitka ještě v Rossmannu byla.

Catrice - Big City Life: Berlin

3. ledna 2012 v 20:16 | by_Jitulikaaa
I když je už v Rossmannu nová limitka od Catrice Welcome to Las Vegas je tam pořád i minulá Big City Life, takže tenhle článek není tak úplně mimo a pokud by vás lak zaujal, můžete si ho pořád ještě koupit. Tento lak je v odstínu Berlín.

OPI - Crown Me Already!

31. prosince 2011 v 20:44 | by_Jitulikaaa
Když jsem na Googlu hledala fotky laků OPI z kolekce Miss Universe a uviděla jsem lak, který se jmenuje Crown Me Already! hned jsem věděla, že tohle je můj silvestrovský lak. A tak jak se mi nelíbí tolik obdivovaný a milovaný lak Spark De Triomphe (tady, tady a tady pro představu), protože obsahuje i zlaté třpytky, o to víc se mi líbí tento, protože je celý stříbrný bez jedné jediné zlaté třpytečky. Co líbí, já ho prostě miluju! Zlato prostě nemůžu, ani ve formě šperků, ani na nehtech a ani na jiných věcech a myslím, že mi ani vůbec nesluší. Jediný případ kdy beru zlato na milost je ve formě tekuté - alkoholové, ale to patří někam úplně jinam. Smějící se

China Glaze - Ruby Pumps

29. prosince 2011 v 22:56 | by_Jitulikaaa
Tak tohle měl být můj Štědrovečerní lak. Okolnosti se ale sešly tak, že jsem vůbec neměla čas, takže jsem byla u stromečku bez laku. Nu což. S vyplazeným jazykem Nicméně druhý den už chvilku byla, takže jsem Ruby Pumps nalakovala.

China Glaze - Glittering Garland

28. prosince 2011 v 21:09 | by_Jitulikaaa
Dneska vám ukážu můj skoro Štědrovečerní lak. Pro většinu z vás to nebude asi žádná novinka, protože tenhle lak se objevil už na docela hodně blozích, podle mě je ale tak krásný, že vám ho ukážu taky. Je z letošní vánoční kolekce Let it Snow a jmenuje se Glittering Garland.

Barry M - Green Glitter

17. prosince 2011 v 23:19 | by_Jitulikaaa
Tenhle láček mi přišel v pátek a hned jsem ho musela nalakovat a stal se i docela horkým favoritem na lak pod vánoční stromeček. Je to lak v odstínu 298 Green Glitter od Barry M, nakoupit můžete zde.

Catrice - Big City Life: Sydney

27. listopadu 2011 v 21:19 | by_Jitulikaaa
Lak v odstínu C03 Sydney je (pokud to náhodou nevíte, o čemž pochybuju) z limitky Big City Life. Když jsem byla minulý týden v Rossmannech, ještě jí měli všude dostatek.

Essence - Blue Addicted

26. listopadu 2011 v 23:15 | by_Jitulikaaa
Tenhle lak jste už u mě na blogu mohli zahlídnout v nějakém dost minulém shopping rewiev. Pak jsem ho ale vzala a dala jsem ho ke všem ostatním ještě nenalakovaným lakům a zapomněla na něj. Poté jsem na ostatních blozích znovu objevila jeho krásu, např. tady, tady nebo tady, kde jste ho už určitě viděli i vy. Tenhle lak je ale tak krásný, že se o něm musím zmínit i já.

China Glaze - Sexy in the City

19. listopadu 2011 v 21:21 | by_Jitulikaaa
Dneska jsem objevila složku plnou nafocených laků ještě z léta na kterou jsem úplně zapomněla. Takže o fotky na nějaké lakové příspěvky je na čas postaráno. Usmívající se Jako první bych vám chtěla ukázat lak od ChG v odstínu Sexy in the City. Spousta z vás ho asi dobře zná. Mě na něm zaujal v první řadě název, je to tak blízko k Sex in the City, že ano. Smějící se A v druhé řadě jeho modrá barva.

Maybelline: mini Colorama - no name

11. listopadu 2011 v 21:46 | by_Jitulikaaa
Tento pastelově růžový lak jako jediný z celé řady mini Colorama nemá žádné označení odstínu. Nevím jestli to je naschvál nebo chyba ve várce, ale tenhle odstín 'kontroluju' už docela dlouho a v několika drogériích a ještě ani v jedné jsem tento lak neobjevila s názvem odstínu. Ale konec konců, důležitější je lak samotný...

Catrice - Bohemia: Yes, You Tan!

30. října 2011 v 20:59 | by_Jitulikaaa
Popravdě, toto je jediný lak na nehty, který mě zaujal z limitky Bohemia od Catrice. Ještě jsem váhala nad rudým s šupinkami, ale nakonec jsem odešla bez něj a ani mě to nijak nemrzí. Odejít ovšem bez tohoto laku v odstínu C01 Yes, You Tan! by mě docela mrzelo.

Essence: Urban Messages - Skyscraper

26. října 2011 v 22:11 | by_Jitulikaaa
Poslední lak, který jsem si z limitky Urban Messages pořídila v odstínu 02 Skyscraper se mi naopak po předchozím růžovém zamlouvá velice.

Essence: Urban Messages - It Peace

23. října 2011 v 20:33 | by_Jitulikaaa
Tento lak z limitky Urban Messages v odstínu 03 It Peace se mi v obchodě strašně líbil. Ale, určitě to znáte taky, když jsem lak vytáhla doma z tašky, najednou vypadal na normálním světle úplně jinak než pod zářivkami v obchodě. Řekla jsem si no nic, třeba bude OK i tak...

 
 

Reklama