Lesky na rty

Essence: Natventurista - Outdoor Nudes

2. října 2011 v 22:01 | by_Jitulikaaa
Předposlední produkt který mám z Natventuristy je balzám na rty, dostupný pouze v jednom odstínu, a to 01 Outdoor Nudes. Balzám má podle mě moc povedené kovové balení, zároveň mi ale nepřijde moc praktické. Raději mám balzámy v tyčinkách, tubách a tak podobně, do kterých se nemusí sahat prstem.

E.L.F. - Super Glossy Lip Shine SPF15

18. července 2011 v 14:14 | by_Jitulikaaa
Zdravím Vás,
jako první bych se Vám chtěla omluvit že jsem dlouho nepřidala článek, ale sešlo se to teď tak že na blog mi nezbyl žádný čas. Ale raději zpět k dnešnímu článku.

Do E.L.F. kosmetiky začínám být blázen s každým novým výrobkem čím dál tím víc. Dneska bych se chtěla znímit o lesku na rty Super Glossy Lip Shine SPF15. Stojí 35Kč a koupíte ho na http://www.elfkosmetika.cz/. Lesk je skvělý na léto, protože má SPF15 a tak ochrání vaše rty před sluníčkem.


L'Oréal: Glam Shine - 600 Aqua Curacao

16. června 2011 v 17:25 | by_Jitulikaaa
Na tento modrý lesk od L'oréalu jsem měla dlouho spadeno. Na internetu jsem četla článek, že modré lesky budou hitem letošního léta. Jestli se stanou hitem nevím, ale já jsem ho vyzkoušet musela,protože mě hodně zaujal. Modré lesky vyrábí více značek, např. Benefit, Dior, Bourjois, YSL a další. Modré lesky mají optickým klamem vybělit odstín vašich zubů.


Já jsem si tedy koupila modrý lesk od L'Oréalu, odstín 600 Aqua Curacao. Lahvička obsahuje 6ml a stál mě 199Kč. Nějak mi nepřijde že by lesk dával zubům bělejší odstín, v tomhle směru si myslím že jde pouze o reklamní tah, aby se lesky lépe prodávaly. Ale někdo, kdo má třeba zuby v jiném odstínu než já, změnu může vidět.
Lesk má skvělý aplikátor. Je to klasická houbička se štětinkami, ale ve tvaru kapky a uprostřed má otvor. Je plochý a na houbičce zůstene trochu více lesku než na běžných kulatých. Aplikátor mi přijde jemnější než u jiných značek.


Konzistence lesku je taky moc příjemná. Na rtech nelepí, lesk je lehký. Rty jsou po něm krásně hydratované. Má velmi slabou vůni, která je cítit spíš z lahvičky, ze rtů ji už necítím. A co se mi na tomto lesku líbí snad nejvíc, je jeho výdrž. Testuju ho 4dny a pokud jenom mluvím tak mi vydrží na rtech přes dvě hodiny. Když budete pít nebo jíst, lesk zmizí ze rtů do hodiny.


Další věc, která se mi na lesku líbí je, že na rtech vytvoří jakoby kovový efekt. Jiné lesky, které neměly určitou barvu mi vždycky na rtech udělají mokrý vzhled. Mokrý vzhled se mi na všech lescích nelíbí, u některých to působí až přehnaně. Ovšem kovový efekt tohoto lesku se mi líbí hodně. Lesk rty krásně vyhladí a působí jednolitě.

Před
Po
S leskem jsem moc spokojená. Má skvělý aplikátor, na rtech je lehký. Modrá barva dodává rtům kovový efekt. S výdrží lesku jsem také spokojená. Můžu ho jedině doporučit.
Výhody/nevýhody:
+ aplikátor
+ výdrž
+ složení lesku
- za menší nevýhodu považuju vyšší cenu

Catrice - Sparkling Lip Gloss

31. května 2011 v 13:28 | by_Jitulikaaa
Tenhle lesk pochází z limitované edice Enter Wonderland od Catrice. Je to první limitka, kterou začal prodávat Rossmann a v těchto dnech mají na tuto limitku výprodej za poloviční ceny. Takže je jasné,že jsem neodolala a ještě si pořídila pár věcí, protože s Catrice jsem hodně spokojená.
Ale už k samotnému lesku. Já mám odstín 03 Alice's Hatter, je to krásná oranžová barva. Není to žádná neonově oranžová, ale taková jemná mandarinková oranžová. Rtům dodá jemný nádech do oranžova. Ve skutečnosti barva vypadá trochu líp, než se mi ji podařilo zachytit na fotkách. Balení má 5ml a při poloviční ceně stál 50Kč. Navíc se mi na téhle kolekci hodně líbí balení výrobků s motýlky.
Lesk má velice slabou parfemaci, něco mi to připomíná, ale pořád jsem na to nepřišla. Na rtech parfemace není cítit. V lesku jsou malinké třpytky, ale ty na rtech také nejsou cítit a ani moc vidět. Za což jsem hodně ráda, protože ty klasické třpytkovaté lesky přímo nesnáším. Na rtech je velice příjemný, lehoučký. Rty vůbec neslepí a ani je vysušuje. Co se týče výdrže, tak s tou jsem nad míru spokojená. Vydrží na rtech i 4hodiny jako po nanesení, ale to jsem nic nepila a tak dále. S potím mi na rtech vydržel kolem dvou hodin, což si myslím je na lesk pořád hodně dobré.
Na lesku jsem nenašla žádnou závažnou chybu, kvůli které by se mi nelíbil. Jako menší, celkem bezvýznamné mínus vydím velikost aplikátoru. Je to klasická houbička, v tomto případě zahnutá. S tím jsem spokojená, protože zahnutí krásně kopíruje tvar rtů. Jenom se mi zdá pro mě až dost velký, kratší by mi vyhovoval lépe. Ale jiné slečny mají třeba větší rty než já, takže jim vyhovuje.
Celkově můžu lesk jedině doporučit! Krásné balení, kvalitní a příjemný lesk. A nynější poloviční cena je super vůči kvalitě lesku, ale on by stál i za tu stovku! A navíc, Kloboučník je moje nejoblíbenější postava!

Aplikátor


Na ruce, na sluníčku


Na ruce, ve stínu


Na rtechEssence: Blossoms etc... - lesky na rty

15. května 2011 v 15:39 | by_Jitulikaaa
Tyto dva lesky patří do limitované kolekce Blossoms etc... od Essence. Jsou k dispozici ve dvou odstínech, a to 01 flowerkissed (tmavší) a 02 naive (světlejší).


Lesky mají příjemnou konzistenci, na rtech jsou lehké, nelepí. Rty hydratují, takže je nebudete mít vysušené. Jsou lehounce parfémované, ale cítím to pouze z lahvičky, na rtech parfemace už není znát. Jeden lesk má 4ml a stál 50Kč.


Aplikátor je klasická houbička. Lesk se s ní dobře nanáší na rty a práce s ní je celkově bezproblémová. Lesk na rtech vydrží dlouho a jak už jsem psala výše, je na rtech příjemný.


Lesky jsem první vyfotila na ruce a řekla bych, že barvy odpovídají lépe zkutečnosti, než z fotek na rtech. Lesk je pouze barevný, neobsahuje třpitky apod.
Tmavší odstín je 01 flowerkissed. Je to výrazná růžová barva. Řekla bych, že to je podobný odstín jako lesk od Dermacolu o kterém jsem tady už psala. Tohle léto takovéhle růžové barvy letí, takže určitě není na škodu mít alespoň jeden lesk v tomto odstínu.
Druhý odstín je 02 naive. Je to světloučká růžová barva. Někdy na mě působí skoro až jako barva bílá. Hodně tedy potlačí barvu vašich rtů a skoro je vymaže. Tehnle lesk se bude skvěle hodit k výraznému líčení očí.
Závěrem můžu říct, že jsem s těmito lesky nadmíru spokojená a můžu je jenom doporučit. Mají skvělé barvy, pigmentaci na rtech, konzistenci... Nevidím na nich něco, co by bylo za potřebí vytknout. A cena 50Kč a kvalita Essence je super!

Lesk na rty Dermacol - odstín 05

1. května 2011 v 15:32 | by_Jitulikaaa
Dermacol uvedl do prodeje nové briliantové lesky na rty. Vybrat si můžete z 11 odstínů. Lesk je na rtech hodně příjemný, nelepí, po nanesení jedné vrstvy je už hodně krycí a barva je výrazná. Aplikátor je klasická houbička, pracuje se s ní bez problémů. Odstín 05 je sytá růžová barva, na fotce nevynikne sytost barvy tak, jak je doopravdy v reálu. Lesk je dlouhotrvající, myslím že k tomu hodně pomáhá právě sytost lesku. I když Vám ze rtů sleze první vrstva lesku, která vytváří vysoký lesk, pořád Vám na rtech zůstane základní barva, sice už bez tak bohatého lesku, ale já sem hodně spokojená s tím, že barva nesleze úplně a vydrží Vám na rtech klidně 4 hodiny. Lesk zároveň hydratuje a zvláčňuje rty, což je hodně znát. Vůně lesku je jen slabá, připomíná mi nějaké ovocné bonbóny, možná trochu maliny... Lesk mě stál 130Kč.
Bez blesku
S bleskem 
 

Reklama