Oční linky

E.L.F. - Krémové linky

7. července 2011 v 22:13 | by_Jitulikaaa
Pokud používáte linky a tyhle ještě nemáte doma, musíte si je rozhodně pořídit! Já jsem nikdy velká milovnice linek nebyla, první jsem měla za to, že linky mi prostě nesluší ale pak jsem si jich pár koupila a každé byly snad horší než ty předchozí. Slzely mě z nich oči, špatně se nanášely, neměly tak černou barvu jak by měly, hned se mi roztekly, obtiskly a tak dále...


Pak jsem na internetu četla pár recenzí na tyhle krémové linky od ELFu, tak sem si řekla že je taky zkusím, no za 79Kč neberte to. Linky mám v odstínu black, ale jsou k dostání ještě v dalších sedmi odstínech. V balení je 4,7g, linky jsou v hezké průhledné plastové krabičce s černým víčkem a jsou zabaleny do papírové krabičky.


Spolu s linkami ještě dostanete malý zkosený štěteček na jejich nanášení. Štěteček moc kvalitní není, každou štětinku má jinak dlouhou a přijde mi moc měkký. Linky jsem si ale koupila především kvůli linkám a ne štětečku, takže jeho kvalitu s klidem přejdu. Precizní linku s ním neuděláte, ale obstojná linka s ním nakreslit jde. Štěteček beru jenom jako bonus co potěší.


Linky mají krémovou konzistenzi která je podle mě hodně dobrá, s linkami je pracuje bezvadně. Na štěteček stačí nanést málo a i tak namaluje sytě černou linku. Jako další pozitivum vidím, že linky jsou matné. Tekuté linky, fixy ani tužky nejsou tak černě matné jako právě tyhle krémové linky od ELFu.


A za úplně jejich největší pozitivum považuju jejich výdrž! Měla jsem je na sobě, když jsme měly s kamarádkama dámskou jízdu a propařily jsme celou noc. Ráno jsem přišla značně unavená a o nějakém odličování nemohla být ani řeč (já vím, jsem ostuda) a tak jsem šla spát i s linkami. No a odpoledne po probuzení jsem pomalu nevěřila mým očím (beru v potaz pouze linky, o mém zničeném vzhledu se zmiňovat nebudu). Linky byly v úžasném stavu po propařené noci, neotřely se mi ani do peřin - vypadaly prostě jako kdybych je právě nanesla. První jsem si myslela, že díky tomu půjdou špatně odlíčit, ale kdepak. Odličovaly se krásně.
Na linky bych mohla pět chválu ještě dost dlouho a tak raději přestanu. Závěrem chci ještě jednou říct, že linky jsou naprosto úžasné, já jsem z nich unešená a používám je teď každý den. Zatím jsem na nich nenašla jedinou věc co by mi vadila. Jejich koupi Vám určitě jenom doporučuju! Koupit se dají tady: http://www.elfkosmetika.cz/
A na konec dvě fotky linek přímo na očích.Essence: Whoom! Boooomm!! gelové oční linky

2. května 2011 v 14:30 | by_Jitulikaaa
Tyto krémové oční linky jsou z limitované kolekce od Essence, která se jmenuje Whoom! Boooomm!!. Linky obsahují tělový odstín, zelený odstín, modrý odstín a tmavě šedý odstín. V balení je také štěteček na nanášení gelových linek, který je absolutně nepoužitelný! Štětinky by ještě ušly, ale vzhledem k tomu, že má štěteček rovné štětinky, linky s ním nejdou nanést. S linkami se jinak pracuje výborně, odstíny jsou hodně syté. Gelové oční linky můžete použít jako linky, nebo jako podklad pod práškové oční stíny pro získání sytějšího odstínu. Samostatně jako stíny použít nejdou, hned se na víčku slijí do záhybů. Hlavně s tmavě šedým odstínem jsem hodně spokojená. Linky se prodávají pouze v jednom odstínu, a to 01 Kawoom.
 
 

Reklama