Parfémy,toaletní vody

Essence: Vampire's Love - Eau De Toilette

1. ledna 2012 v 19:53 | by_Jitulikaaa
Toaletní voda z limitky Vampire's Love od Essence. Ještě pořád si ji můžete jít přivonět do Rossmanna a případně i koupit. Stojí tuším 189Kč?

Kolekce parfémů - video

4. prosince 2011 v 18:50 | by_Jitulikaaa
Přináším první dlouho slibované video s mojí sbírkou kosmetiky. Jako první jsem se rozhodla natočit pafrémy/toaletní vody apod.
Omluvte prosím kvalitu videa, po nahrátí na YouTube se o něco málo zhoršila. Video jsem natáčela večer při světle, takže proto je tak dožluta, ale myslím, že je pořád koukatelné. Také prosím berte s rezervou mojí příšernou výslovnost. Já a angličtina jsme nikdy nebyly kamarádky, především v mluveném slovu, a už ani nikdy nebudeme. Názvy jsem psala do videa, takže se můžete řídit podle nich.
Pokud chcete, video zkoukněte a dejte mi vědět, co si o něm myslíte. Usmívající se

Beyoncé - Heat vs. Rush

17. října 2011 v 20:58 | by_Jitulikaaa
Dneska bych Vám chtěla představit parfémy od Beyoncé. Hodně z vás tyto parfémy určitě zná nebo už je má doma, ale kdo ne, může se nechat inspirovat. Na začátek bych chtěla říct, že vůni parfému nejde nějak zevšeobecňovat. Co jednomu voní, druhému může smrdět. Usmívající se Je to individuální věc a každý parfém si určitě předem pořádně očuchejte. Nejlepší je zkoušet přímo na kůži, protože parfém voní jinak z vaší vlastní kůže a jinak z testovacího papírku. Tolik na úvod a teď k parfémům konkrétně.

ESPRIT - VIP Life for Her

6. června 2011 v 22:57 | by_Jitulikaaa
Tak tohle byl můj asi prozatím nejvýhodnější nákup! V DM drogerii tyhle toaletní vody vyzařovali ze sortimentu, takže místo původních 430Kč jsem ji koupila za úžasných 119Kč. Měli v regálu asi pět balení, šlo pět ženských, každá jednu chytla a bylo vyprodáno.
Ale k samotné vůni. Na to že jsem si ji vlastně kupovala naslepo (voněla jsem si ji jenom jednou u kamarádky) jsem si ji hodně oblíbila.
V oficiálním textu se píše:
Vůně VIP Life pro ni se otevírá výraznými tóny jiskřivého bergamotu, černého rybízu a trpké rebarbory, vyvolávající křehkost a svěžest. V srdci vůně vás omámí teplé tóny liči spolu s dokonalou květinovou ženskostí, o kterou se postarají růže a ylang-ylang. V základní nótě se smyslně rozvoní svůdné pačuli, přitažlivý vetiver a omamná vanilka. Duch vůně Esprit Life zahalený do zářivých světel noci - takový je Esprit VIP Life.
Hlava: bergamot, černý rybíz, rebarbora
Srdce: liči, růže, ylang-ylang
Základ: pačuli, vetiver, vanilka

Nedá se říct, že by jedna vůně převyšovala ostatní. Všechno je vyváženo a výsledek je krásně voňavý. Tuhle vůni bych doporučila spíš na zimní období a nebo přes léto na večer. Na prosluněné letní dny je podle mě přece jenom výraznější. Ale někomu se bude třeba líbit spíš na léto... Mám balení o 30ml. Výdrž vůně je super, cítím ji ze sebe i po šesti hodinách. Jednou jsem ji zkoušela na večer a když jsem se ráno probudila, pořád krásně voněla. Líbí se mi i vzhled samotné lahvičky. Má tvar válce, část s rozpračovačem je z čirého skla a má na sobě malinké barevné tečky, z kterých je vytvořený i nápis VIP Life. Víčko je potom fialové a je do něj vytlačen opět název vůně. Velikost je vhodná i do malé kabelky. Určitě ji můžu jenom doporučit.

Výhody/nevýhody:
+ úžasná vůně a její výdrž
+ vzhled lahvičky a její velikost i do malé kabelky

- za nevýhodu považuju původní cenu vůně
 
 

Reklama