Péče o pleť

Alterra - řada pro problematickou pleť

14. února 2012 v 21:21 | by_Jitulikaaa
Značka Alterra se prodává v Rossmannech a asi je pro Rossmanny i speciálně vyráběná (jenom moje doměnka). Já jsem o ní věděla, ale nikdy mě nijak nezaujala natolik, abych si z ní něco koupila. U babičky jsem ji ovšem objevila minulý týden, používá řadu na citlivou pleť. No ale pak jednou přijdu do Rossmanna a tam bokem ve stojanu vyskládané výrobky ve výprodeji za poloviční ceny, tedy asi 30Kč. Pro mě, jako pro maniaka hlavně na výprodeje byl výsledek předem jasný. V košíčku skončila čistící pěna, pleťová voda a hydratační fluid. A nákupu vůbec nelituju.


Čistící pěna, pleťová voda a hydratační fluid

Oriflame ESSENTIALS - Tropical Fruits

14. června 2011 v 9:53 | by_Jitulikaaa

Tento čistící gel a krém jsou z tropické limitované edice z Oriflame. K celé sadě patří ještě pleťová maska, ale jelikož se po nanesení musí umýt tak jsem si ji nekoupila, mám raději slupovací masky (není s tím tolik práce).
Tropický ovocný abrazivní pleťový gel s vitaminem E, to je celé jméno tohoto čistícího gelu podle Oriflame. Je určen pro všechny typy pleti. Gel je složen z tropického ovoce, a to ananasu, papáji a guarany, obsahuje také vitamín E. Jsou v něm jemná zrníčka, ale oproti jiným čistícím gelům nejsou tak agresivní, takže gel lze používat každý den. Já ho používám každé ráno na vyčištění pleti před nanášením make-upu. Je lehký, svěží a úžasně voní. Vůně není ale nějak nepříjemná, je lehká, podle mě by bez téhle vůně gel nebyl tak kvalitní. Pleť je po něm krásně rozzářená a provoněná, vůně ovoce je cítit i po aplikaci a umytí gelu, ale asi jenom tak hodinku, pak už se zcela vstřebá.
Stálá cena je 149Kč, já jsem ho pořídila za zavádění cenu 89Kč. V balení je 150ml.
Výhody/nevýhody:
+ krásná jemná vůně, konzistence
+ cena
- chtělo by to větší balení :-)
Druhý výrobek z řady který mám je Tropický ovocný pleťový krém s vitaminem E. Opět je určen pro všechny typy pleti a je složen z tropického ovoce. Krém je hodně jemný, dobře se vstřebává do pleti a nezanechá ji mastnou. Může se používat jako denní i noční krém. Já ho opět používám ráno, po vyčištění pleti, před tím než nanesu make-up. Přestože krém není určený přímo na mastnou pleť, přijde mi, jako kdyby maz reguloval a pleť se mi po tomto krému tolik nemastí. Krém taktéž krásně jemně voní po tropickém ovoci. Dívala jsem se na názory na stránkách Oriflame na tyto výrobky a slečny jsou s nimi taktéž spokojené, i ty s citlivou pletí.
Stálá cena je 149Kč, já jsem ho pořídila za zavádění cenu 89Kč. V balení je 75ml.
Výhody/nevýhody:
+ jemné složení
+ krásná ovocná vůně
+ cena
- žádné jsem nenašla


Oba dva výrobky můžu jedině doporučit.
 
 

Reklama